Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megoldható valahogy az, hogy...

Megoldható valahogy az, hogy a Windows Eseménynaplójából bizonyos jelentések mint a boot idő, leállási idő, lemez ellenőrzés könnyebben elérhető legyen?

Figyelt kérdés
Hagyományos módon egy csomó dolgon kell átvergődje magát az ember amíg megtudja a naplófájlból a számára fontos dolgot. Van valami egyszerűbb megoldás amivel csak egy adott dolgot kereshetek meg?

2014. nov. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
van benne szűrés gomb is..
2014. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. Olyat nem lehet csinálni mint egy indítóikon amely az adott szűrt infót adja?
2014. nov. 23. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
létrehozol egy egyéni nézetet, ott beállítod, hogy miket mutasson és kész. ezt lehet exportálni (csinál egy fájlt) de kétlem, hogy az folyamatosan frissülne. Az egyéni nézet viszon teljesen tökéletesen múködik, 15mp a létrehozása.
2014. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem valami ilyesmire gondoltam. Most csak egy rövid eligazítást adj légy szíves hogyan csináljam. És utána meg a kattintás a zöld pacsira :)
2014. nov. 23. 20:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem azután amit javasoltál. Köszi, megvan :)
2014. nov. 23. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

nos megnyitod az eseménynaplót, és jobb oldalt rákattintasz az egyéni nézet létrehozására. ott pedig beállítod, hogy melyik naplókból, milyen szintű eseményeket mutasson.

Utána leokézod és elnevezed.

Ha nincs a jobboldali sávod bekapcsolva, akkor a Művelet - Egyéni nézet létrehozására kattintva is elkészítheted.

Ezután baloldalt megjelenik az egyéni nézeted.

2014. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!