Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom WiFi-s biztonsági...

Hogyan tudom WiFi-s biztonsági kamera képét élőben közvetíteni program nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát szeretném a kamerám képét úgy közvetetten RTSP protokoll segítségével, hogy ahhoz ne kelljen a gépemet bekapcsolnom, hogy a kódoló szoftvert használjam rajta.

2021. júl. 20. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

A kamera alapból kitol magából egy main és egy substream-et az rtsp porton, az miért nem jó? Ha beállítasz egy only viewer usert, akkor még belenyúlkálni sem tudnak.


De ha beszerzel egy OpenWRT-képes routert, akkor azzal fel tudsz dolgozni és továbbíteni többfélre streamet


[link]


[link]

2021. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Youtube-on akarsz közvetíteni ahhoz rtmp protokollt tudó ip kamera kell, vagy valahogy át kell alakítani az rtsp-t rtmp-re. Milyen kameráról van szó?
2021. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy Anbiux kamera. Facebookon vagy Időképen szeretnék közvetíteni. A kamera csak RTSP-t tud.
2021. júl. 20. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Openwrt routerrel át tudod alakítani az rtsp stream-et rtmp-re. Nézz utána van-e openwrt-re ilyen program, szerintem biztosan van.
2021. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2021. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Időképnek tudtommal az kell, hogy FTP-re tölts fel időnként kameraképeket. Nézd meg, a kamerád tud-e ilyet.
2021. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. júl. 21. 22:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos FTP-t nem tud, csak RTSP-t és ez is jó az Időképnek. Remélem sikerül!
2021. júl. 22. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!