Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet megváltoztatni a...

Hogy lehet megváltoztatni a facebook jelszavam, ha nem tudom a régit?

Figyelt kérdés
Régi freemailes cím van megadva, beléptet egy biztonsági kóddal, de nincs olyan opció hogy új jelszó /email cím megadása, mert kéri a régi jelszót, amit nem tudok, majd megint belép.

2021. jún. 13. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó.. És mit figsz csinálni, ha üríted a böngésző sütiket és cache? Azaz kérni fogja a jelszót a belépéshez?
2021. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, ezt buktad.
2021. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ez az, a google fiókba pl ha elfelejtem, küld egy kódot a telefonomra, és megváltoztathatom.


Itt miért akkora feature ez?

2021. jún. 13. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a telefonszám, e-mail cím megszűnhet, kiadhatják másnak. Ez egy biztonsági feature.
2021. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy az e mailen keresztül, miért nem lehet újat írni?
2021. jún. 13. 12:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, akkor csak úgy tudok belépni a több oldalt/csoportot kezelő fiókomba mindig egy másik gépről ha beírom a biztonsági freemailes kódot?
2021. jún. 13. 12:19
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha már belép, akkor miért nem tudok új jelszót adni?
2021. jún. 13. 12:20
 8/10 A kérdező kommentje:

"A nyilvános csoportok új használati élményében az emberek adminisztrátori jóváhagyás nélkül taggá válhatnak, a látogatók (azok, akik nem tagok) pedig bejegyzést és hozzászólást írhatnak, ha az adminisztrátorok ezt engedélyezik."


Ez is mi? Én nem engedélyeztem ilyet.

2021. jún. 13. 12:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hol van? Mert ki írt bejegyzést?
2021. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A facebook:


Ezt is megkérdeztem ma.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


A nagy létszámú nyílt csoportokhoz instant lehet csatlakozni, és ezzel kibsztak egy csomó adminnal, akik évekig moderáltak több csoportot, mint Én is.

2021. jún. 13. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!