Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a gépemen egy vírus, ami...

Van a gépemen egy vírus, ami kitölti az üres helyet a C meghajtón. Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Biztos hogy vírus. Újratelepítettem a C partícióra a windowst, installáltam a szükséges programokat a D-re (C-re semmi nem került), letöltöttem a szükséges frissítéseket, és ezután még mindig maradt 1,6 gigabájt a C-én. A net ki volt húzva folyamatosan ment ashampoo meg ccleaner, töröltem a visszaállítási pontokat és mégis kb 1 óra alatt betelt az 1,6 gigabájt. Mivel?! És ezt már többször lejátszottam. A legtöbb fórumon ajánlott vírusirtót/trójai keresőt/driver cleanert kipróbáltam, amelyek néhány esetben fel is szabadítottak pár száz MB helyet ami pillanatok alatt újra eltűnt. Azután pedig mindig egyre kevesebb helyet szabadítottak fel ezek a programok, míg nem szart se értek. Mit tudok vele kezdeni? Az is érdekelne, hogy hol tudom beállítani azt, hogy a netes videókat ideiglenesen melyik mappába töltse be, mert videót sem tudok nézni a neten ha tele van a C, a D-meghajtón viszont lenne még hely.


Várom a tanácsokat és köszi


2010. aug. 29. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Beült a "memóriába", sima újratelepítés nem elég. Ki kell "sütni" a memóriát, legegyszerűbb, ha kihúzod 220-ból, kiszeded az alaplapi elemet, kb. 1-2 napig nem nyúlsz hozzá (persze a bios-t újra be kell majd állítani). Ezután újratelepítés helyett particiótörlés, nulláról új telepítés. Kezdetnek csak a windows-t rakd fel, semmi mást (net se legyen bedugva!). Ha nem eszi a területet semmi, akkor apránként felrakni mindent, egyesével kivárni, nem tűnik-e el megint a tárterület. Ha valamelyik program telepítése után megint kezdi, akkor az a program a hunyó, abban (a telepítőjében) van a fertőzés. Ha nem vacakol megint, akkor sikerült...
2010. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van ez a lemez. Ez egy teljesen ingyenes "rescue disc". Letöltöd, daemon toolsba, vagy power isoba berakod, utána pedíg megnyitod a cdíró programot és lemez másolása. Ha ezzel megvagy, akkor berakod ezt a frissen kiírt lemezt, újraindítod a géped és azt állítod be, hogy erről bootloljon.


Tulajdonképpen ez egy bootolható virusírtó. Amint felállt a rendszer(ez nagyon hosszú idő lesz) töltsd le a legfrisebb adatbázist neki és kezdd meg vele az írtást.

2010. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!