Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó a kali linux a...

Miért nem jó a kali linux a virtualbox on?

Figyelt kérdés
A gond hogy telepítettem virtualbox ban a kali linux-ot és minden simán is ment de ahogy befejezte a telepítést elvileg sikeresen ki is írta csak egy fekete kijelzőt hoz be egy kis fehér villogó rövid csíkkal a bal felső sarokban é absolute nem tudok semmit csinálni. virtual box újra indíttásal sem megyek semmire ugyan az az üres képernyő de bezzeg a telepítés elvileg simán lement a végén irta is aztán ezt hozza be...

2021. szept. 1. 05:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%

Köszönjük Tom a kioktatást, de ha Kalit szeretne, akkor Kalit fog használni.

Inkább segíts neki megoldani a problémát (feltéve ha értesz hozzá :) ), és ne piszkáld. Már én is kaptam ebből, és rohadt unalmas.

2021. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
hát nem úgy tűnik mint aki használni fogja :) ,egyébként minek egy programozónak kali ?
2021. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Tom Benko ***** válasza:
60%
@11: És permanensen szopni fog vele. Nem éri meg. Valamiért elterjedt az a hülyeség, hogy a Kali valami überprofessönel h4xx0r disztró, aztán jönnek a pofára esések. Használjon valami barátságos, általánosabb disztrót, egy csomó fölösleges kört elkerül.
2021. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ubuntu érdemesebb lenne?
2021. szept. 9. 05:17
 15/17 Tom Benko ***** válasza:
Egy fokkal jobb. Igazából a kérdés mindig az, hogy mi a célod. Szerintem a leginkább kézenfekvő az Arch, Debian, Slackware vagy Suse valamelyike.
2021. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
:) ne hülyéskedj már Mr Robot a kalit nem tudja elindítani szerinted egy arch mit kezdene :) erős a gyanúm a debianál is megküzdene pl egy iwlwifi 7260 megölné
2021. szept. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Tom Benko ***** válasza:
Ha elolvassa az Install Guide-ot, akkor simán felmegy. Elsőre csak pontról pontra kell követni, a megfelelő döntésekkel.
2021. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!