Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha ellopják a mobilt és van...

Ha ellopják a mobilt és van benne kémprogram és ha kicserélik a SIM kartyat, akkor is működésben van?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon drága mobiltelefonom és a munkahelyemen nagyon megszaporodtak a lopások (van gyanunk is ki lehet az). Le szeretnénk buktatni,tőrbe csalni, hogy minel hamarabb kiderüljön és kirughassák ezt a személyt.

Olvastam h vannak ilyen kémprogramok, amik meghatározzak a helyet, fotot készitenek stb. Működik ha a tolvaj kicseréli a SIM-et?



2021. szept. 5. 15:11
A kérdező szavazást indított:
kémprogram
mobil
8 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi, vhogy véletlenül "szavazásra" allitottam a kérdést :D
2021. szept. 5. 15:12
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az független attól, hogy milyen sim van benne. De rootolni kell a készüléket és a romba telepíteni, különben egy gyári reset és vége, törlődik a kémprogram.
2021. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok értelme nincs. Az ellopott mobilok 90%-a alkatrészdonor lesz, sose kapcsolják többé be.
2021. szept. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akire gyanakszunk annak nincs annyi sütnivaloja, hamarabb eladná...
2021. szept. 5. 15:28
 5/7 A kérdező kommentje:
rootolni ejha..ez nekem kicsit magas :/
2021. szept. 5. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy nincs sütnivalója, de akinek eladja, az jó eséllyel factory resettel fogja kezdeni. :(


Elveszett Android-eszköz keresése, zárolása és tartalmának törlése [link]


Elveszett Androidos telefon megtalálása? Íme három app, amivel sikerülhet! [link]

2021. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget :)
2021. szept. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!