Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fér hozzá az OBS...

Miért nem fér hozzá az OBS Studio a gép többi meghajtójához Ubuntu Linuxon?

Figyelt kérdés

Minden partíció fel van csatolva. Csak OBS-nél jelentkezik a probléma, más programoknál (Shotcut, Flameshot, Brave böngésző stb.) nem.

[link] (Files a partíció neve, ahová szeretném menteni a felvételeket)



2021. szept. 10. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs joga oda írni, valószínűleg egy saját usert hozott létre és annak a neve alatt fut. Szívtam már ilyen programmal domainbe lépett gépen, ahol mindig más user futtatja a programot, így sose tudott hozzáférni a dolgaihoz. Úgy oldottam meg, hogy egy cron @reboot beállította chmoddal, hogy mindenki olvashatja és írhatja, így az adott usernek megnyílt, a nevére vette írás után és utána működött míg ki nem kapcsolta a gépet, amikor legközelebb a másik user indította a cron átállította a fájlt, amikor a program beleírt az adott user nevére került megint, és így ment.
2021. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mivel lett telepítve?

apt? snap? ...

2021. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha snap, akkor ez kellhet: snap connect obs-studio:removable-media
2021. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem hogy az Ubuntu Software-ben a Permissionsnál nem volt engedélyezve.

Köszönöm a segítséget

2021. szept. 10. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!