Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol van a termékkulcsom? (úgy...

Hol van a termékkulcsom? (úgy vettem laptopot, hogy rajta van a Windows 10)

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy laptopot (pontosabban apukám nézte ki, rendelte meg, intézte a vásárlást), és a laptopon rajta van a Windows 10. Bejelentkeztem a Microsoftba, minden gond nélkül elkezdtem használni, írni Wordbe, viszont látom írja felül, hogy Aktiválás... Mostmár nem is tudom használni az Office-t, mert kéri, hogy vegyem meg a Microsoft 365-öt vagy aktviáljam a termékkulcsot. Nekem elvileg kéne legyen termékkulcsom, nem? Ha megvettem a Win 10-et a laptopra? Termékkulcsot viszont sehol se kapom (néztem a laptopon, a számlán, egyéb kapott papírokon, a dobozon, de semmi...). Nem tudom mi történt, esetleg apukám mikor megvette, akkor a saját e-mail címét adta meg Microsoft fiókként, ezért nem működik az enyémmel, vagy én vagyok a balfék és nem értem most mit kéne csinálni...

2021. szept. 11. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Maga a windows nem tartalmazza az officet. Szóval vagy meg kell venned, vagy "okosba" letöltöd.
2021. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A windows 10-et vetted a laptoppal, ahhoz van termékkulcsod (a gépben tárolva). Az office-t külön kell megvenned, ha használni akarod. Vagy, nyilván diák vagy, akkor a 365 ingyen használható, csak regisztrálni kell itt: [link] és le kell tölteni innen a telepítőt.
2021. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaaa najó, akkor mindent értek. megnyugodtam. köszi.
2021. szept. 11. 12:36
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, és a plusz infót is, 2-es. :)
2021. szept. 11. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A windows már aktiválva van, az Office (Microsoft 365) ennek képezi részét, csak egy bemutató jellegű próbaverzió, ha tetszik megveheted, vagy törlöd a gépről és használod valamelyik ingyenes alternatíváját!

például:

FreeOffice [link]

LibreOffice [link]

2021. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Azért jó tudni mi a kulcs néha.

2021. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ket kulon termekrol van szo,a windovs es az office mincs egyben
2021. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!