Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha windows update-en keresztül...

Ha windows update-en keresztül frissítek majd Win11-re akkor az mennyire fog különbözni a tiszta telepítèstől?

Figyelt kérdés

Úgyèrtem a telepített programok ès előzmènyeik, jelszavak, biometrikus adatok megfognak maradni, vagy elvesznek? Illetve ilyen módon törtènő frissítèsnèl az oprendszer telepítèsi dátuma is megváltozik, eddigi üzemidő nullázódni fog?


Eddig sosem tèrtem át frissítèssel új rendszerre de most megfontoltam a dolgot.



2021. szept. 13. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg megmaradnak (azért jobb készíteni egy biztonsági mentést a dokumentumaidról), és lesz 10 napod, hogy visszaállítsd az előző rendszered, ha nem tetszik az új.
2021. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz előtte klónt a meghajtóról az mégjobb.., de igen a mostani rendszered is foglal helyet valószínű szóval +30-60GB ott fog csücsülni a visszaállításhoz, amit később le lehet gondolom szedni, anno úgy volt a W7->W10 átálláskor.
2021. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a géped megfelel a támasztott feltételeknek akkor ugyanúgy felkínálja a frissítést mint a féléves funkciófrissítéseknél. Nem lesz különbség.

De ha a tesztben nem mind zöld megjelölést kap akkor nem fogja felkínálni. De attól még válthatsz tiszta telepítéssel.

[link]

2021. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!