Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ? Windows XP - Több mappa...

? Windows XP - Több mappa elnevezése egyszerre - többi lent

Figyelt kérdés
Ha kijelölök több mappát vagy fájlt abból a célból, hogy ugyanazt a nevet adjam neki, csak sorszámozza meg, akkor automatikusan a " (1)" 2,3,4 stb. kerül mögéjük. Én viszont azt szeretném, hogy "-1" 2,3,4 stb. kerüljön mögéjük. Hogyan tudom megváltoztatni ezt?

2021. szept. 21. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:

Hogy egyértelmű legyen:

kenyér-1.jpg

kenyér-2.jpg

változatot szeretnék a

kenyér (1).jpg

kenyér (2).jpg

helyett.

2021. szept. 21. 17:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Total Commander, csoportos átnevezés (Ctrl+M). Mappára nem próbáltam, de fájlokra sokszor használtam.
2021. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg ezt: Fájlok és mappák átnevezése, tökéletes részletességgel, ingyen [link]
2021. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de program nélkül gondoltam, magán XP-n belül. (Mindenesetre félre eltettem válaszotokat, hátha később tömegben kell ezt csinálnom, de jelenleg 5-nél több nagyon ritkán szokott kelleni és azért nem éri meg megnyitni egy programot.)

Nem tudom, hogy merjek-e olyat feltételezni, hogy az XP készítői arra is gondoltak-e, hogy nem mindenkinek fog megfelelni a " (1)" formátum... Bár az is igaz, hogy a kérdés feltevésétől még nem sok idő telt el, tehát nem adom fel.

2021. szept. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!