Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacBook gépre Word és Excelt...

MacBook gépre Word és Excelt szeretnék. Számos helyen olvastam, hogy van ingyenes verzió. Ha letöltöm akkor mégsem ingyenes, max egy hónap. Teljesen ingyenes verziót le lehet valahogy tölteni, vagy mindenképp fizetős?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Három lehetőséged van ingyenes használatra Microsoft Office esetén:

* van ingyenes próbaváltozat: [link]

* vagy van ingyen, böngészőből használható, online változat: [link]

* vagy ha közoktatásban tanuló diák, illetve tanító tanár vagy, akkor ingyen - az adófizetők pénzén - juthatsz hozzá az Office 365 ProPlus programcsomaghoz: [link]

különben kereskedelmi szoftver, meg kell venned: [link]


Teljesen ingyenes alternatívának ott a Libreoffice nyílt forrású (elérhető az a forráskód, amiben a programot irták, így van lehetőséged a program vizsgálatára - hogy hogyan működik - módosítására, saját célra történő lefordítására - saját funkciókat beleírni) és multiplatform (Windows, Linux, MacOSX) programcsomagja (amiben a Writer felel meg a Wordnek és a Calc az Excelnek): [link]


Microsoft Office Online helyett ott a Google Docs: [link]

2021. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes választ.


A kereskedelmi verziónak van olyan változata, mely nem csak 1 évre vásárolható meg?

Bárhol nézem mindenütt 1 évre lehet megvásárolni a szoftvert.

Évente akkor mindig fizetnem kell?

2021. szept. 22. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A kereskedelmi verziónak van olyan változata, mely nem csak 1 évre vásárolható meg?"

Office 2019

Hivatalosan a Microsofttól az Otthoni és diákverzió 53999 Ft:

[link] - lásd a "A Microsoft 365 és az Office összehasonlítása" fejezetet.

vagy az Apple-től:

[link]

vagy a #4 által javasolt linkeken (az igen olcsó változatok újraértékesített kulcsok - a használt szoftverek kereskedelme az EU-n belül engedélyezett)

2021. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 hoppá g3ci, én nem is tudtam hogy ezt már kifizettem az adómból.. na ide vele :-)
2021. szept. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!