Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az iTop...

Mi a véleményetek az iTop VPN, Screen Recorder, Screenshot programokról? iObit uninstaller frissítésével települtek. Biztonságosak?

Figyelt kérdés

#itop
2021. szept. 23. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:

amit így erőétettnek abban nem bíznék.

ingyen kapod a programott, de azért hogy mellé csomagolják a gyártója sok pénzt fizet.

tehát valami kell hogy háttérben legyen, különben nem tolná bele a milliókat hogy terjessze.

2021. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már törölném is ki, nincs szükségem noname programokra.
2021. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

@off

Azért telepít ilyen kéretlen sz@rokat, hogy utána mindjárt tesztelhesd is az iObit uninstallert. :)

2021. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, megbízhatóak e, de ha telepítek valamit, akkor csak azt telepítem, volt régebben egy program, ami fehér képernyőn citromsárgával írta, hogy elfogadom e vagy se, de halvány sárgával ám, mikor feltelepült, a böngészőm átalakult keresőmotorral újjászületett, és a Yahoo istenségeket, újra látni lehetett amikor rákerestem valamire, de le is töröltem, szóval nem, ne fogadd el az ilyen automata telepítőket, ha nem biztos, hogy mit csinálnak.
2021. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam el :/ Csaka z advanced system caret krédezte meg,hogy elfogadom-e, azt nem engedtem, ezek meg már másodjára települtek csak úgy :D De oké, én is így gondoltam, hogy letörlöm. Valóban, tesztelem az uninstallert :D
2021. szept. 23. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Oh :D Én csak mondtam, hogy ne :D Nem azt, hogy elfogadtad :D Nos hát, igazából, Advanced System Care, CCleaner, mind jó program, de a Ccleaner, ugyanazt tudja, emellett, ha írsz autohotkey-be egy sajátot, a böngésző gyorsítótárra, sokkal jobban megéri.
2021. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, a CCleanert használom, az Advanced System Caret is éveken át használtam. AZtán egyszercsak egy használat után a gép nem kapcsolt be. Újra kellett telepíteni, jó volt, aztán tisztítottam vele, és ugyanaz a probléma állt elő. Szerintem törölhetett valamilyen rendszerfájlt. Azóta nem nyúlok a registry tisztítási opciókhoz és az Advancedet sem használom. Nem tudom mitől volt, kár a programért, de nem tudom mit törölt ilyenkor :/ Mindig is ugyanazokkal a beállításokkal használtam.
2021. szept. 24. 09:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ezek a program, előre be vannak állítva mit töröljenek és mit ne, a rendszer fájlt vagy nincs benne, vagy a kizárási listában van, másrészről, a funkció, az funkció, ha az "ellenőrzés" gombra nyomsz, az ellenőrizni fog, a program pedig, nem módosul, vagyis ugyanúgy az előre beállított dolgokat ellenőrzi, ha rendszer fájl-t törölt volna, azt már az első ellenőrzés-nél megtette volna.


A registry tisztítási opciók hasznosak tudnak lenni sok esetben, de azt bízd a ccleaner-re inkább, azon kívül, ha van jobb klikkes menübe több elemed, azokat tedd a registry tisztítónál a kizárási listába, figyelj kérdező, én most, megyek a műtétem-re, valószínüleg, nem sokáig lesz rajtam a kötés :D Késöbb, ha gondolod, mutatok néhány script-et, ami neked is jól jöhet, saját készítésű.

2021. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!