Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker-ben...

Windows Movie Maker-ben hogyan lehet beállítani, hogy a lementett video hangosabb legyen?

Figyelt kérdés
Ha lementem MP4-be és meghallgatom, a hangerőszabályzót majdnem maxra kell állítanom, h élvezhető legyen. Lehet ez valahol állítani a video legyártásánál?
2021. szept. 30. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van még olyan?!
2021. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van. És tök jó, mert egy abszolút kezdő nulla felkészültséggel is össze tud dobni egy élvezhető anyagot. (Régebben nem "minden jobb volt", hanem voltak használható dolgok is.)
2021. okt. 1. 07:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a programot, de azt még 2011-ben használtam és onnan pár év. Meg voltam győződve arról, hogy azt már kiszedték a Windows-ból.
2021. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs is benne, külön kaptam a linket a letöltésről. Én most használtam először a progit. Ajánlották, mert egy hozzám hasonló digitális fél-analfabéta is tudja kezelni. Igaz is volt ez, egy este alatt autodidakta módon "megtanultam" és összehoztam egy 4 perces, élvezhető (mások számára is tetsző) cuccot vele. Viszont fentebb említett pici probléma van vele. Nem akarom minden videónál, hogy fel kelljen tekerni a hangerőt. Erre van vmi megoldás?
2021. okt. 1. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha YouTube-ra rakod, akkor ott a YouTube szerkesztő. És ha véletlen nem szeretnéd megosztani, akkor rakd privátba és onnan szedd vissza le a kész anyagot. Így legalább nem a te géped szenved.
2021. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Movie Makert használok, legjobb. Egyszerű de nagyszerű. Kiszedték Windowsból? Egy újabb ok, hogy miért ne váltsak újabb windows-ra.:) 10-re ha váltanék egyszer, szerintem egy hónapig csak file-okat törölgetnék belőle hálózati kapcsolat nélkül, hogy totál semmi ne legyen rajta, csak a beboot és felállás és driverek. Win 10-ben elérhető a .dll és system32 mélység?
2021. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!