Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebookon csak a történetem...

Facebookon csak a történetem nyilvános, hogyan tudom meg, h ki nézegeti folyamatosan, ha az az 1 aki nézi nem ismerősöm?

Figyelt kérdés

Facebookon beállítottam a történetem nyilvánosan. Viszont a bejegyzéseimet csak az ismerőseim láthatják. Mindig 1 személy nézi a történetet , mindig ugyanakkor, a story alatt ki írja hogy 1 személy megnézte, aki nem tartozik az ismerőseim közé. Hogyan tudom megnézni ki az? Vagy egyáltalán meglehet ?

( nem arról van szó hogy visszaállításam priváttá, hanem hogy tudhatom e ki az.)



2021. okt. 1. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A történet nem bejegyzés, és mivel nyilvános, egy nem ismerős fiókból nézték meg. Mivel a látogató nem az ismerősöd, az oldal nem fogja név szerint megmutatni, csak statisztikai adatként. Nem fogod megtudni ki az, hiszen a rendszer semmilyen esetben nem fedi fel, hogy ki látogatja a profilodat (kivéve a sztorik megnézését, ha ismerős nézi).
2021. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem ismerős látogatja gyakran a profilod, akkor elvileg a facebooktól kapsz egy értesítést, hogy "van egy újabb ismerősnek ajánlásod xy" de akkor is megkapod ezt az értesítést, ha te látogatod gyakrabban egy ismeretlen illető profilját.
2021. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy irányban igaz, ha te látogatod valaki profilját. Az oldal a látogatóidat sem közvetlenül, sem közvetetten nem fogja megmutatni semmilyen módon. Az ismerősnek ajánlás vagy azért történik mert te nézed valaki fiókját (és nem fordítva), vagy pedig a közös dolgok (ismerős, város, munkahely, kedvelt oldalak, bármi) alapján listáz.
2021. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Meg ha valakinek új a profilja, azaz frissen készítette valaki a profilját.

2021. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok. Mar 2 eves valaszok , igaz, de meg mindig igy van?
2023. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 éve így van, egy oldal sem fogja felfedni a profilod megtekintőit adatvédelmi okokból.
2023. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Koszi
2023. nov. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!