Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan zeneszerkesztő...

Bence1975 kérdése:

Van olyan zeneszerkesztő program, amivel le tudom lassítani a zenét amit hallgatok?

Figyelt kérdés
Nem kell túl bonyolult!!! Annyit tudjon,hogy le lehessez lassítani a zenét, és lehallkítani, pl. az éneket, vagy valamelyik hangszert.

2021. okt. 2. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbit bármelyik megcsinálja, utóbbit egyik se.
2021. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Audacity tud ilyet és ingyenes. Mármint lassítást. De lassítást úgy éri el, hogy "széthúzza" a zenét, ezért minden hanghullámnak benne kisebb lesz a frekvenciája, magyarul mélyebb lesz benne minden hang. Ezt lehet korrigálni, de én erre egyedül csak egy programban találtam lehetőséget, a Traktor DJ-ben, ami nem hangszerkesztő program, hanem egy a DJ-k által is használt keverőprogram. Olyat hogy lehalkítani mondjuk az éneket semmi sem tud. Csak akkor, ha külön hangsávon található meg az ének. Manapság ez nagyon ritka. Olyat lehet, hogy EQ-val ki lehet emelni bizonyos frekvencia tartományokat, de nem lesz igazán jó vele soha.
2021. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gitározni kezdtem el tanulni. És a lassú gitárjátékhoz igazítjuk a dalokat. De itthon a szöveget énekelni, és a kottára is figyelni egyszerre nem tudok . Eredeti tempóban, ahogy pl. a YouTube-on megy, még nagyon nem megy. Ezért gondoltam, hogy keresek egy programot, amivel le tudom lassítani a zenét az én tempómra.
2021. okt. 2. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
YouTube-on van lassítási funkció. Az nem lenne jó?
2021. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam. Hogy működik?
2021. okt. 2. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
PC-n így: jobb allul van egy fogaskerék ikon, ott van olyan, hogy "Playback speed". Ha magyar a böngésződ, akkor szerinem lejátszási sebesség, vagy valami hasonló néven lesz. 0,25-től 2-szeres sebességig lehet állítani. Ha telefonról használod, ott lehet máshogy van, nem tudom.
2021. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát, ez igen jó!!!! Pont ez kell nekem!!! Szuper!!!

Köszönöm.

2021. okt. 2. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!