Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows 11 -ről? Jobb lett, mint a Win 10?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Én 11-est használok, alapvetően elégedett vagyok vele. Persze van egy - a 10-nél jóval magasabb hardverigénye.
2021. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
A munka gépemen 10 fut(vigyorogva elbírná a 11-gyest), a filmezős laptopomra feltettem, nagyon bugos, a felhasználói felülete kicsivel jobb, mint a 10-é, de összességében nem fogott meg annyira. Valszeg a Vista sorsára jut.
2021. dec. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem győzőtt meg. Kb. a VISTA jut eszembe róla. Az is elég gyorsan ment a kukába. Ez is ott fogja végezni. Majd a következő. Az MS-knek kb. csak minden második oprendszerük sikerül (úgy-ahogy), álítólag van benne pár jó dolog, dehát majd meglátjuk. Egyenlőre teszteljük, de nem meggyőző, hogy ezt kéne nekünk játékon és facebookon kívül másra használni. A munkahelyemen eddig megbukott a teszteken.
2022. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mostanra remek lett a w11. Habár nehezen szoktam meg, de most már azt mondom hogy jobb mint a 10.

Rendszergazda kollégákkal, és más ebben a szakmában tevékenykedő cimbikkel is javarészt egyet értünk ebben.

Használni kell, meg kell szokni, és 4-5 hónap után tedd vissza a w10-est... 100% hogy rövid idő belül vissza fogod tenni a w11-et.

Nem mondom meg miért, felesleges, majd rájöttök, és ennyi :)

márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!