Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 Upgrade?

Windows 11 Upgrade?

Figyelt kérdés

,,Jó hírünk van! A számítógépe megfelel a Windows 11 minimális rendszerkövetelményeinek. Az elérhetőség pontos időpontja változhat, miközben előkészítjük Önnek."


Lehet valahogy ,,erőltetni ezt", hogy letölthessem? Azért akarom ezen keresztül, mivel így ingyenes lesz az upgrade. Vagy ha ráfrissítek manuális ISO telepítővel, akkor is upgrade-nek minősülne? Csak ki akarom próbálni, de lehet, hogy ez még hónapokig elhúzódna.


Illetve tényleg csak alul lehet a tálca? Youtube-on néztem, hogy registry-ben kell mókolni, hogy pl. bal oldalra tehessem (ahogyan én szeretem 8 éve).



2021. okt. 11. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Es mondd, minek akarod eroltetni? Nem mindegy, hogy mikor jutsz hozza ingyenesen?


Reszemrol kb. a 2. nagyobb javitocsomag utan fogom hagyni, hogy frissitse magat...

2021. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Ha nagyon akarsz most frissíteni ezzel az alkalmazással tudsz: [link]


Viszont én a helyedben várnék vele. Legalább amíg biztos nincsenek visszafordíthatatlan hibái (pl fájlokat töröl, károsítja valamelyik hardvered, stb)

2021. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!