Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nyomkövetök letiltása?

Nyomkövetök letiltása?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne mit tegyek , hogy a nyomkövetök le legyenek tiltva ?

Asztali PC , windows 10 van telepitve.Ha böngészek akkor több ezer nyomkövető van a gépemen. CCleaner telepitve van, az mutatja , naponta törlöm vele őket de ezek a halászgatók ujra rám akaszkodnak . Beállitottam a nyomkövetök tiltását de mintha kikerülnék vagy a franc sem tudja hogyan teszik . Biztos van olyan hekkelt program amelyik ezt lehetővé teszi számukra . Pro és contra , ha van az egyik akkor létezik más ellene . Van erre valami használható verzió vagy program ? Ha valamiben nem voltam világos egyértelmű vagy ki felejtettem valamit akkor kérdezz .

Mindednkinek előre is köszönöm a segítséget !

Trollok most ne bántsatok légyszi .



2021. nov. 10. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Jézus
2021. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

"több ezer nyomkövető van a gépemen"


Ezt kifejtenéd kicsit bővebben?

Ccleaner helyett elég lenne, ha úgy állítanád be böngésződet, hogy kilépéskor törölje az előzményeket.

2021. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a Firefox böngészőt:

[link]

amit érdemes "Szigorú Továbbfejlesztett követés elleni védelemmel" ellátni:

[link]

illetve javasolt mellé a uBlock Origin:

[link]

reklámblokkoló böngészőbővítmény, ami segít a nyomkövető oldalak szűrésében.

2021. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2/3 . Van úgy , hogy 5000 nyomkövetöt is jelez a Ccliner. Persze törlöm de egy rövid idő után megint van rajtam 2-3 száz nyomkövető is . Törlöm az elözményeket kilépéskor de még akkor is sokan vannak . Nem böngészek mindenféle gagyi oldalakon , jófogás , facebook ,email és társai oldalakon mozgok , de akkor is ez kiakaszt . Persze kapom a buta reklámokat emailomra , mert erre öszpontositanak szerintem , de kit érdekel a gagyi árúk foruma ? Engem nem .
2021. nov. 10. 22:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja , igen , reklám blokkolot is használok.
2021. nov. 10. 22:51
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Milyen reklámblokkolót? Milyen szűrési listákat állítottál be?

Mellesleg milyen böngészőt használsz?


#4

"Nem böngészek mindenféle gagyi oldalakon , jófogás , facebook ,email és társai oldalakon mozgok , de akkor is ez kiakaszt."

Na a Facebook éppen a nyomkövető sütijeiről híres.


"Persze kapom a buta reklámokat emailomra"

Az meg spam, az más miatt (megadtad az e-mail címedet nyilvános helyeken, a kéretlen reklámleveleket nem tanítod meg a spamszűrővel) van.


"Törlöm az elözményeket kilépéskor de még akkor is sokan vannak."

Akkor ott valami más is van a háttérben, nem csak a böngésző.

Érdemes lenne teljes körű kártevőkeresést végezni - lehetőleg csökkentett módban ( [link] ) több féle önálló kártevőkeresővel vagy rendszerinduláskor induló kártevőkeresőkkel ( [link] ).

2021. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Használj Duckduckgo vagy Brave keresőmotort.
2021. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!