Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ingyenes videószerkesztők...

Az ingyenes videószerkesztők lehetnek olyan jók, mint a fizetősek (pl. movavi)?

Figyelt kérdés
Az OpenShot letöltve, de egyelőre nekem használhatatlan, a hangfájlt nem ismeri fel és berakja videónak, képpel (a movavi felismerte), valamiért be van lassulva a betett videó is, nem nagyon tudom használni, mindet meg nem próbálnám végig, ha itt tudtok segíteni a válaszban. Köszi!

2021. nov. 12. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, csak meg kell tanulni kezelni őket. (de ez mindennel így működik) Nézd meg a honlapon elérhető segítséget, fórumot, tutoriálokat, stb.
2021. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak azért gondoltam erre, mert akkor már nem kéne létezniük fizetős programoknak :)
2021. nov. 12. 19:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú, hát a második se nagyon jobb. A movavi tök egyértelmű, de ezek az ingyenesek, úgy tűnik, hozzá képest egyáltalán nem logikusak. Félelmetes, hogy "tutorialokat" kéne nézegetni ahhoz, hogy egybe tudjak húzni egy videót meg egy hangot párhuzamos lejátszásra... bosszantó, pedig elég alap lenne :D
2021. nov. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!