Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg merjem csinálni ezt?

Meg merjem csinálni ezt?

Figyelt kérdés

anyukámnak van egy laptopja win 10 rendszer van rajta, rendszeresen használja az officet vagyis a wordot munkára, viszont kiírta hogy aktiválni kell az officet és hogy le tilt funkciókat amíg nincs aktiválva. Tehát addig nem tud dolgozni rajta. én próbálkoztam keresni termékkulcsokat, 1et el is fogadott, tovább mentem és nem történt semmi. azthittem hogy elfogadta a kód sort, de nem, megnyitottam újra a wordot és ugyanúgy kiírta hogy aktiválni kell.


viszont rátaláltam erre:

https://www.youtube.com/watch?v=tfv9FQUbSQE


ahol a feltöltő közzé tett szöveges formátumban egy program kódot, amit cmd formátumba lekell menteni.

én ezt megcsináltam az én gépemen, ja és hozzá teszem nekem van avg vírusírtóm is, nem jelzett az írtó hogy káros program van. elindítottam ezt a kis programot és ugyanúgy betöltötte mint a videóban. de ki x-eltem, nem vártam meg végig mivel nekem nincs fent office.

Szóval ezt a kis programot átvittem külső merevlemezen anyukám gépére, ott a defender egyből jelezett is és törölte ezt a programot. így végülis hagytam.

Megnéztem a videó alatti kommenteket, sokan dicsérik és köszönik a feltöltőnek hogy ezt közzé tette. Tehát akkor elvileg működik.

Csak nem tudom kicsit félek megcsinálni nehogy tényleg valami rosszindulatú program legyen és komoly kárt okozzon a rendszerben. Máskülönben el kellene vinni a laptopot szerelőhöz hogy csinálja meg amiért még lehet fel is számolna valamennyit érte. de ezt meg spórolnánk ezzel ha tényleg meglehetne így csinálni.

nemtudom, merjem e kikapcsolni anyukám gépén a defendert és elindítani ezt a kis programot?


2021. nov. 13. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Kb. 1500 Ft-körüli áron veszel egy kulcsot (verzióra figyelj), beaktiválod vele és kész. Sokkal jobb mint kétes eredményű-eredetű dolgokkal játszani ami vagy működik vagy nem, vagy kárt tesz vagy nem.
2021. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
2021. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!