Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan indítsam el a Forza...

Hogyan indítsam el a Forza Horizon 5-öt?

Figyelt kérdés
Le van telepítve a gépemre,zene is megy,de a játék sajnos nem...Pedig ott van az Asztalon az ikonja,nagyon érdekes,hogy miért nem bírom "elindítani"...Pedig nagyon brutális gépem van,335000 Ft volt :)

2021. nov. 28. 18:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A gépem adatai:AMD Ryzen 5 3600 3,6GHz BOX

Attila

2xKingston 8GB DDR4 2666MHz

Attila

XFX RX 5700 XT 8GB GDDR6

Attila

Kingston 500GB M.2 2280 NVMe A2000

Attila

Chieftec Eco 700W 85+ Bronz Box

Attila

Cooler Master MasterBox MB520 RGB Acryl version Black trim

Attila

ASUS PRIME B450M-A

Attila

Az alaplap RGB támogatott, a házzal együtt tud világítani.

Monitor: https:// euronics.hu/termekek/lg-25um58-219-ultrawide-full-hd-ips-monitor/p/204067

Billentyűzet: https:// www.emag.hu/asus-cerberus-gaming-keszlet-nemzetkozi-kiosztasu-billentyuzet-eger-fekete-90yh0141-b2ua00/pd/DKLMPJBBM/?cmpid=92390&gclid=Cj0KCQiAkNiMBhCxARIsAIDDKNWv_CU_ks1H0hI0aIxCHZgUUufhci312B3U5If7mZ78R1i7PiHcc_QaAiM6EALw_wcB

2021. nov. 28. 19:24
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért van ott az a sok Attila,mert ő rakta össze a gépemet :)
2021. nov. 28. 19:25
 3/16 anonim válasza:
89%
ATTILA!!!
2021. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

ATI videókártyáról hallottam már, de ez az Attila nekem új márka, de ahogy látom mindent gyárt. Brutális!

A válasz valószínűleg valamilyen mellékes vezérlőn van. Mellékes programok, vezérlők telepítve vannak? Reinstall volt már? Muszáj rgy picit próbálkozni, ha nem megy, mert lehet csak nem jelöltél be valamit telepítéskor. Sajnos nem játszottam vele pc-n, így nem ismerem, de általánosságban itt kell elindulni a probléma megoldása felé.

2021. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mindent telepítettem,be is jelöltem,le is jött a játék,csak nem indul el...Sajnos a Crackelés-hez nem értek...:(

Amúgy az E mappában van a játék,TeamWiever-em is van,semmi megoldás...ez már kezd aggasztani...:(

Majd hátha valaki jobban ért hozzá,mint én,akkor legyen szíves segíteni,köszönöm szépen előre is,akár privát üzenetben is jöhet a segítség :)

Igen,Attila nagyon tud mindent,telefonokat ad el,PC-ket,mindent,okostelefonokat,és még sorolhatnám :D

Nagyon gyors a csávó,és ügyes is(megfizethető nála minden)


Aki szeretne Tőle valamit rendelni,írjon nekem privát üzit :)

2021. nov. 28. 20:38
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Attillának gratulálok hogy 2666-os ramot tett Ryzen mellé. :D Én még Intel mellé sem teszek gaming pc-be 3200-as alatt, pedig Intelek kevésbé érzékenyek a rá.


Amúgy meg ha tört játék, akkor ez van, lehet rossz a crack, vagy hasonló, vegyél game passt, első hónap asszem 300ft csak aztán ott az eredeti.

2021. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. nov. 29. 08:46
 8/16 A kérdező kommentje:

Valaki tudna nekem segíteni,akár Online-on is,hogy elinduljon? :)

TeamWiever-en keresztül akár :D

Nagyon tetszik,ez a játák,csak idegesít,hogy miért nem bírom elindítani...Majd aki jobban ért hozzá,majd segít,nem olyan fontos,de szerintem elindulna a játék,csak nincs a gépemben CD meghajtó,se kormányom...se kontroller,csak síma Asus Cerberus Gaming billentyűzet,nem tudom,elég-e ennyi információ :)


Köszönöm szépen mindenkinek,aki segít :)

Bitdefender vírusírtóm van,Meg valami olyan ingyenes alkalmazás,hogy AnyDesk,egy ncore.pro-os ismerősöm belinkelte nekem,de így sem megy sajnos...Kérem az "okoskódók,beszólógatások,kíméljenek,köszönöm szépen) :)

Nem veszek semmit a játékhoz :)

2021. dec. 6. 09:20
 9/16 A kérdező kommentje:
Hiába írtam Csenki Patriknak is,semmi válasz...:(
2021. dec. 6. 10:57
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Fordulj bizalommal a Forza Horizon 5 supportjához [link] azért vannak, hogy segítsenek megoldani a problémkat.
2021. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!