Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet megtalálni, hogy...

Hogyan lehet megtalálni, hogy mi foglalja a gépemen a 200 GB helyet? Milyen programmal, ami kiirja ténylegesen mik ezek?

Figyelt kérdés

Ha tételesen végig nézem a C: akkor nem találom, hogy mi az a nagy terület ami foglalja, hol vagy mivel tudom megnézni, hogy kiirja tételesen, hogy mi is ez a hatalmas adat, és hol tudom kitörölni.

Amatőr vagyok és nő, tehát olyan megközelitést vagy tanácsot irjatok légyszi amit én is megértek köszönöm!!



2021. dec. 10. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tuareg4 ***** válasza:

Feltelepíted a total commandert.

A beállításoknál beállítod, hogy mutassa a rejtett fileokat is. A megjelenített mappákra nyomsz egy space-t, és így egyenként meg tudod nézni melyik mappa mennyi helyet foglal. Ha nem nagyon értesz hozzá vigyázz mit törölsz le.

2021. dec. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A filekezelő csak az összes és a szabad területet mondja pontosan. A többi nem az ő kompetenciája. Arra pl a Treesize free való.
2021. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. tálcakeresőbe írd be: lemezkarbantartó és nyomj entert

2. válaszd a rendszer meghajtót (általában a C:) és kattints az OK-ra

3. amikor készen van a kereséssel, a felugró ablakban kattints a "rendszerfájlok törlése" (1) gombra (újra elindul az elemzés)

4. az újabb felugró ablakban pipáld ki (2) az összes lehetőséget és kattins az OK-ra

5. mikor rákérdez, hogy "biztos benne, hogy végleg törli ezeket a fájlokat?", nyomj a "fájlok törlésére" (3)

6. eltart egy kis ideig a törlési művelet (4), a végén a kis ablak automatikusan bezáródik

lásd: [link]

2021. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hálásan köszönöm mindenkinek a segitséget, nagyon kedvesek vagyok, főleg, hogy még beszámoztátok és rajzot késztitettetek róla, tényleg minden elismerésem a munkátokért és segitőkézségetekért !! nagy köszönet mindenkinek a gyors segitségért! KÖSZÖNÖM!!!


megirom mi volt az audacity csinált ilyen nagy mennyiségű rejtett file-t

ilyen file-névvel aup3unsaved-wal erre rákerestem a neten mi ez, és közel 150 GB helyet csinált rejtettben...szóval sikerült megoldani, köszönöm mindenkinek mégegyszer a segitséget!!

2021. dec. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!