Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 jelszó eltávolítása...

Windows 10 jelszó eltávolítása és felhasználó név módosítása?

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a windows 10-et a gépemen, és azóta mindig kér jelszót mikor bekapcsolom, hogy tudom ezt eltávolítani?


Igen, a google szinte majdnem össes találatát végig néztem erről, de sajnos nem jártam sikerrel...


Illetve gmail fiókkal tudtam csak bejelentkezni telepítéskor, és a felhasználó nevet szeretném átírni, de az se sikerült.


21H2-es verzió

Home edition

19044.1415 build


Köszi



2021. dec. 27. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Tudtommal már nem lehet kivenni a jelszót. Meg van követelve a bejelentkezéshez a pin vagy jelszó. Erre van egy "trükk" ami automatikusan bejelentkeztet. Bár én ezt nem szeretem, mert sokkal lassabb, mintha én írnám be a pin kódot.

Ha addig nem írja le ezt senki és érdekelne az automatikus bejelentkezés, akkor majd leírom. Csak nem vagyok most gépnél.

2021. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy valami ilyesmi úri huncutság van a dolgoban, mert a régebbiekben ki lehetett venni a jelszót, és a felhasználó nevet is könnyen lehetett módosítani, de most semmit nem enged....


Havernál is mikor csináltam a gépet akkor ez volt a helyzet, bár nála nem kezdtem el keresgélni googlen, csak most merültem jobban bele a dologba.


Köszi az infót, akkor beletörődök a dolgokba :D

2021. dec. 27. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell telepítéskor a netre kötni a gépet, és nem lesz kötelező a jelszó...
2021. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2021. dec. 28. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!