Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért blokkolja az Avast 5...

Miért blokkolja az Avast 5 vírusirtó program az internet kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Eddig semmi gondom nem volt vele,de ma mikor új license fájlt adtam meg onnantól kezdve leblokkolta a netet kivéve az msn-t azt valamiért nem...

Ez miért van?


2010. szept. 8. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez próbaverzió?
2010. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem!
2010. szept. 8. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert bugos, sz*r.

Ez fizetős, és kifizetted? Ha nem fizetted ki, akkor töröld le a gépről.

Ha kifizetted, akkor frissíts az 5.0.677-es verzióra. És többet ne vedd meg. Legalább is, amíg ilyen bugos.

2010. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyugi nem fizettem érte egy árva vasat sem azért ennyi eszem még van XD

Eddig a 677-es verzióval toltam,de ma jelezte hogy lejár vagy mi a szösz és kerestem egy másik license fájlt a neten és azóta szarakodik:S

Pedig nekem bejön ez a progi,de lehet vissza kell térnem a Nod32-höz...

2010. szept. 8. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit ad neked a fizetős pluszban, amiért azt lopod? A free is elég lenne... De mindegy, tény, hogy erősen bugos (főleg a fizetős plusz funkciói); de az egész program is...

A NOD32-ből eredetit használj, mert különben nem véd. Őrült sok helyen olvasom ezt.

2010. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Használj ingyenes avast!-ot, de tényleg nincs eszed, hogy még az avast!-ért sem vagy képes fizetni:/
2010. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

4.kommentelő:


Eddig az összes program amivel dolgoztam mind ingyenes volt és majd hülye leszek én ilyen gagyi dolgokért több ezreket fizetni! A jelenlegi Avast-om is teljesen ingyenes csak license fájlokkal kell etetni amik elvileg egy évig kitartanak.Persze ez most nem jött be,de talán máskor igen;)

2010. szept. 8. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ingyenes avast!-ot license kulccsal (nem fájl-lal) kell etetni, ami egy évig tényleg kitart.

Aminek fájl kell, az a fizetős.

2010. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nos valójában kulccsal etettem eddig is,de két hónap után fogta magát és bemondta az unalmast-.-
2010. szept. 8. 20:14
 10/10 anonim ***** válasza:
De a Free Antivirust? Akkor szedd le és használj egy olyat, ami működik is nálad...
2010. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!