Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valamilyen egyszerű, de...

Van valamilyen egyszerű, de jól működő timer program vagy app Windows 10-re?

Figyelt kérdés
Kellene egy program, ami 50-55 percenként figyelmeztet egy rövid hangjelzéssel munka közben, hogy ideje pihenni, mozogni, szemet pihentetni. Köszi.
2022. jan. 16. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg van alapértelmezetten egy "óra" program telepítve. Win 11 alatt vagyok, ezért az elvileg. Beírtam, hogy óra és ki is dobta. Ott van időzítő, ébresztő és stopper is. Nézzél rá. Win10 re kerestem ilyen programot, szóval kellene lennie ott is.
2022. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pomodoro Timer-ra rákeresve kidob párat, de többsége online cucc
2022. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2, köszönöm!


1, nem olvastad el rendesen a kérdést, vagy nem értesz hozzá. Az alapértelmezett órában van ugyan beállítható időzítő, de nincs benne rövid hangjelzés lehetőség. Csak állandó hangjelzés van, amit manuálisan lehet csak leállítani. Ez nekem nem jó.

2022. jan. 16. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3

Nem írtad le, hogy nézted az alapértelmezett programot. Én meg nem néztem, hogy az hogy jelez. Valamint az aktív munkamenetes részét se néztem át rendesen, hogy mit és hogy csinál.

2022. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4, Lényegtelen, hogy leírtam-e, hogy néztem-e az alapértelmezett programot, mert abban nincs rövid hangjelzés, azt pedig leírtam a kérdésben, hogy olyat keresek. Minek írtam volna, hogy néztem az alapértelmezettet, ha egyszer nincs benne az, ami nekem kell? Miért nem te nézted meg, hogy van-e benne rövid hangjelzés, mielőtt választ írtál?
2022. jan. 16. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Google kereső "Alarm clock Windows 10".
2022. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy tudja kérdező használni a Google-t, csak amiket az kidob, azok egytől egyig használhatatlanok. Tudom, mert nekem is volt egyszer egy hasonló kérdésem, nem kaptam választ.
2022. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ha így kerested, bocs, de talán segít.

2022. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja.
2022. jan. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!