Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez így mennyire gáz (youtube...

Ez így mennyire gáz (youtube feltöltős kérdés)?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy csatorna indítani,ami számítógépes játékokról szólna.Van is egy jó rögzítő programom.De vízjeles.Par betűről van szo csak legfelul.Az is atlatszo.

Be szólnának az emberek hogyha vizjeles lenne.Mar ha nez majd valaki egyáltalán persze :D ingyenest jót nem találtam ami nem vízjeles.Megvenni meg nem tudom,hogy kell ezeket.



2022. jan. 21. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

OBS - ingyenes

Windows Screen Recorder - ingyenes


Azért hamarabb beszólnak ha droidul írsz mint a vízjelért.

2022. jan. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

OBS Studio.


Vízjeles cuccokat ne használj!

2022. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem azért jott be ez a vizjeles,mert tenyleg minden jatekot tudtam vele rogziteni,es alig eszreveheto a vizjel.Szamtalan ingyenes programot kiprobaltam es a legtobb egy vacak volt.

OBS studio? nem remlik,hogy probaltam volna.Koszonom...utanna nezek.

2022. jan. 22. 03:44
 4/17 SIDLER22 ***** válasza:

Az OBS Studio-val az az egyetlen gáz, hogy nagyon aprólékos. Rengeteg beállítás van amit meg kell csinálnod és nem biztos, hogy tudod is micsodák. Ha meg kihagyod akkor lehet, hogy minőségromláshoz fog vezetni.

Egyébként ha megtanulod nagyon szuper kis program. Én is azt használtam képernyő felvételre.

2022. jan. 22. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha téged nem zavar a vízjel, más véleménye mit számít? A te csatornád, a te videód, neked kell megfelelnie.


De azért próbáld ki, amiket ajánlottak, a tudás mindig hasznos!

2022. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartják igénytelennek a vízjeles videókat. De kezdő videósként az első szint amit meg kell ugranod, hogy egyáltalán valaki nézzen téged.
2022. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az első szint, hogy legyen mit nézni. A második szint, hogy nézzenek is.


Az igényesség sokat tud segíteni, de nem csak és nem első sorban a vízjelen múlik. Ha valami baromi jó és marhára érdekli az embereket, akkor nincs az a vízjel, ami visszatart bárkit. Csak sokkal több értéket kell tudni a tartalomban felmutatni, hogy ne akadjanak fenn a minőségén. Mivel a minőségen hajlamosak fennakadni, ha nem tudsz baromi különlegeset villantani tartalomban, érdemes legalább a minőséggel nem elriasztani azt, akit egyébként érdekelne a tartalmad.

2022. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Közben felmerült bennem egy kérdés: szeretnél egy csatornát és neked bejön ez a program akkor miért nem veszed meg? Néhány doboz cigi árát csak megéri beleforgatni, nem ?
2022. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 11:24 Lehet furán fog hangzani...de,hogyan kell megvenni? :D

Bánkártyás dolog?

2022. jan. 22. 12:41
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, bankkártyás. Melyik programról van szó?
2022. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!