Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez így mennyire gáz (youtube...

Ez így mennyire gáz (youtube feltöltős kérdés)?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy csatorna indítani,ami számítógépes játékokról szólna.Van is egy jó rögzítő programom.De vízjeles.Par betűről van szo csak legfelul.Az is atlatszo.

Be szólnának az emberek hogyha vizjeles lenne.Mar ha nez majd valaki egyáltalán persze :D ingyenest jót nem találtam ami nem vízjeles.Megvenni meg nem tudom,hogy kell ezeket.



2022. jan. 21. 23:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Screen recorder a neve.

Sose fizettem meg bankkártyával.Kicsit viszolygok tőle.

Pay pal kártyát ker...az enyém más fajta kártya...akkor?

2022. jan. 22. 12:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Előbb nézd meg az OBS-t. Ingyenes és többen ajánlották, a profi videósok is azt használják, mert teszi a dolgát.
2022. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak ennyi, hogy screen recorder? link?
2022. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

zd soft screen recorder

Az obs-hez szerintem több angol tudás kellene...Mivel irtatok,hogy érteni is kellene hozza,hogy ne legyen kép romlás.

2022. jan. 22. 13:02
 15/17 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi angoltudás kell kb mindhez. FPS-t és bitrate-et állítasz be és ennyi. Próbáld ki az OBS-t vagy a Windows screen recordert, mindkettő ingyenes. Tudunk mindkettőben segíteni ( bér án leginkább kcsa hétfőtől ) és ha nem tetszik akkor még mindig meg tudod venni a ZD soft megoldását. 39$


A fizetési szolgáltatás üzemeltetője a paypal, de ha rányomsz a folytatásra akkor a következő oldalon tudsz választani hogy paypay vagy bankkkártya/hitelkártya. Az utóbbit választva akármilyen online fizetésre alkalmas bankkártyával megveheted. Ez teljesen biztonságos.

2022. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Koszi a segítséget.Jó fejek vagytok!

Akkor először is meg nézem az OBS-t.

2022. jan. 22. 15:38
 17/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam az OBS-t.Magyarul van,sőt van hozza a youtube-on,hogy hogyan kell használni.De 10 perc alatt ki ismertem amire nekem van szükségem.Második felvetél sikerült is!.Az elsőnél csak a hangot rögzítettem a játékból,mert desktop felvételen hagytam és nem a játék felvételen.Szuper ez a program.Köszönöm.
2022. jan. 23. 03:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!