Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP-ben hogyan tudom a...

Windows XP-ben hogyan tudom a Start menü bal oldalán megjelenő (személyre szabott) programok számát 15-nél többre állítani?

Figyelt kérdés
A Start menü tulajdonságainál, beállításainál nem láttam ilyen opciót, de emlékszem, hogy Valahol Rééégen láttam ezt az említett 15-ös számot.

2022. febr. 6. 11:01
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Most gyorsan megnézve egy magyar nyelvű XP rendszeren, 30-ig tudtam emelni. (alapérték = 6)

Mondjuk jó nagy felbontás kell, hogy ennyi elem kiférjen.

[link]

[link]

2022. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azok a legutóbb használt programok számát jelölik.

Próbálgattam, átállítottam és azt vettem észre, hogy mégis tudok behúzni fájlokat, mappákat - még akkor is, ha az általad említett érték 0. Csak... nem frissül automatikusan, hanem ki kell lépni a start menüből, majd ismét megnyitni és akkor már ott van. Korábban pedig azonnal megjelent. Lehet, hogy bugos az op.rendszerem.

Azért köszönöm, hogy írtál, mert ezáltal próbáltam meg ismét és végül is (félig) megoldódott a probléma. Tudomásul veszem, hogy nem jelenik meg azonnal, hanem ki kell lépni belőle, majd ismét be.

2022. febr. 6. 21:00
 3/3 CspCsj ***** válasza:
Bocs a félreértésért, és gratula a kitartásért!
2022. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!