Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek melyik jobb :...

Szerintetek melyik jobb : Windows XP sp3 vagy a Windows 7?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Lerágott csont.
2010. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

már legalább 400x rakták fel ezt a kérdést...


WINDOWS 7

2010. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha szar géped van akk xp. Ha jógéped van akk win7.
2010. szept. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vérgibbon ***** válasza:
10%
Linux Rulezzzzz
2010. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kinek melyik. Nekem a kedvenc az xp marad, egyrészt mert évek óta használom és szinte sosem volt gondom vele, másrészt mert ez megvan eredetiben. :)


Laptop-on win7 van, bevallom eleinte féltem tőle mert ismertem az elődjét (vista), ami a legutálatosabb windows amihez valaha is dolgom volt. Tetszett a win7 esetében az, hogy gyors a telepítése és nem kell külön mindenhez driver-eket telepítenem.


De előttem már írták: gyengébb gépre xp, erősebbre win7.

2010. szept. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Windows 7, bár hangokban az XP a legjobb :D
2010. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vettem észre.Hangokba a 7-es nekem jobb :D
2010. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 P.O.C. ***** válasza:
51%

Sok sz@r elavult géppel rendelkező paraszt állítja:

"Ha' mer' a zikszpé jobb !"


Ne hallgass rájuk! Ők egyszerűen lusták Windows 7 driver-eket keresni. Valamint elvárják, hogy az ezeréves trehányul megírt kotu programjaik fussanak az új rendszer alatt. Valamint ugyan ilyen rendszer közeli sz@rokkal (lsd.: codec pack) tömik tele a gépüket és csodálkoznak ha instabil lesz a rendszerük. Magyarul nem értenek hozzá, de ők elhiszik hogy mégis, ez után különféle fórumokon "osztják az eszet" hogy a Vista/7 ilyen sz@r meg olyan sz@r. Az ilyeneknek nem való számítógép csak lőcsös szekér.


Ha megfelelő géped van hozzá, használj nyugodtan Windows 7-et. Jobb, stabilabb, biztonságosabb, és ismeri a legújabb technológiákat (pl.: DirectX 10+).

2010. szept. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Nos, nekem elavultnak semmiképp sem nevezhető gépem van, és XP fut rajta. Miért? Mert windowsnak ez a legkiforrottab oprendszere. Vajon miért ért már meg 10 évet, és miért tolták ki a támogatást még 4 évre? Nos, azért, mert a microsoft nem tudott előjönni nagyobb, jobb fejlesztésekkel.

Igen, a windows 7 jó, szép, bár ez ízlés kérdése. A gond annyi vele, hogy egyes gyártóknak elegük lett Bill Gatesből, így driver sincs rá, a win pedig nem ismeri fel teszem azt a videokártyát, ami azért nem kis gond.

Xp fut a gépemen, mert keveset eszik, jut erőforrás bőven másra - pl mozizás, vmware, ami alatt ubuntuval rodeózok, és mivel xp keveset eszik, a virtuális gépre is több erőforrás jut.

2010. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az XP-t a microsoft már lassan le se szarja. Az Internet Explorer 9 is csak Vista fölött lesz. Az új Windows Live is csak 7-en fog teljesen menni. Tehát ha lehet 7 ha nem akkor XP
2010. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!