Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 8 szerinted jobb...

A windows 8 szerinted jobb lesz a Windows 7-nél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 23:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a nagy újítás ugye az lesz benne, hogy fut majd ARM processzorokon is. Na most ez a PC-s felhasználókat különösebben nem érinti. Biztos jobb lesz, de nem fogok rohanni érte a boltba.
2011. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rászáltak a Tablet PC meg a netbook témára. Elsősorban nekik kedvez. Remélem azért mi PC-sek sem kapunk egy összegányolt rendszert.
2011. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
A vista-ra azt mondták jó lesz (rossz lett). A 7-re azt mondták rossz lesz (jó lett). A 8-ra azt mondják jó lesz...
2011. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki használt már normális OS-t, az tudja, hogy mindegyik fos.
2011. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ! :)

számodra melyik az OS amire azt mondod , hogy jó ? :D

2011. okt. 10. 11:02
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

A Linux -ra meg a Macintosh -ra gondolhat.

A Linux időmilliomosoknak való, akik ráértnek órákhosszat a gép előtt ülni, és kínlódni a beállításokhoz. Min. egy közepes tudású Informatikust követel meg, ha valaki hatékonyan akarja használni. A Macintosh nem rossz, de csak a sznobok kapták fel ennyire, most mindenki olyat akar, mert a filmekbe is almás gépet használnak a színészek. De egy cseppet sem jobb mint a Windows. Én használtam rendesen Macbook -on, nem voltam tőle elájulva. Annyival nem jobb, mint amennyivel drágább, ráadásul a magyar nyelvi támogatása is zéró, nekem nem, de a felhasználók többségének ez fájó pont lehet.


Ami az eredeti kérdést illeti, nyilván jobb lesz a 8 a 7-nél. Mármint ha nem tér el a Microsoft erről az ösvényről.

A boot idő fog rövidülni, a teljesítmény meg nőni, ez biztos.

2011. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem megvan a 8 szinte csak azt használom és tökéletesen működik szerintem a startja jobb mint a 7nek
2011. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:

Lehet, de akkor nagyon fel kell kötnie a gatyáját a MS-nak...

Habár ha azt nézzük, hogy a windózereknél általában egy jó rendszer után egy szart adnak ki -és fordítva, akkor nem biztos. (a használható 3.1 (3.11) után jött a bughalmaz W95, majd a működő w98, aztán a felesleges ME, a jó XP, a fos vista, illetve a szintén jó Seven)

Majd elválik...

2012. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy bele merek kontárkodni, de elég téves az a megállapítás hgoy a win 7 olyan jóféle rendszer lenne. Az XP volt eddig a legjobb, és sajnálom hogy mert már több mint 10 éves elavult lett ezért és már nem kell senkinek. De azrért van akinek még kell.
2015. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!