Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a jobb? XP vagy Windows 7

Krisz307 kérdése:

Melyik a jobb? XP vagy Windows 7

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha elbírja a géped, akkor a Win7. Az XP szép meg jó meg szeretjük, de a sok javítgatás ellenére is elavult már.
2011. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
win7
2011. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Windows 7. Bár ez géptől és függ. pl az én laptopomra xp-t már nem is lehet telepíteni (nem tom mér) De a régi gépem nem bírta volna a Win7-et,

Jah és Win 7-be van egy két hülyeség pl hogy mindent rendszergazdaként kell futtatni hogy müködjön, meg minden írés védett lesz. Persze lehet csak én csesztem el valamit telepítésnél :)

De alapjában véve Win 7 sokkal jobb szerintem.

2011. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, mit bír el a géped, főleg a videokártya. A 7 az szép meg jó, meg csilli-villi, az XP meg jól megszokott, bejáratott verzió. Még mindig azt használom, mivel 7-re nincs driverem. Majd, ha lesz új gépem, amivel ki is tudom használni, winfost is váltok, de már nem a 7-re, hanem a következők valamelyikére, 8-assal szemezek.
2011. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Go, find yourself! válasza:
64%

Mindenképpen a 7!

Ha gyengébb géped van akkor a "Starter"-verziot használd.


Kedves harmadik!

Kapcsold ki a vezérlőpultban a felhasználói fiokok felügyeletét.

Megoldja a problémát :-D

Remélem segítettem ;-)

2011. szept. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Játékok szempontjából mindenképp XP. Win 7 sokat problémázik egy csomó játéknál.
2011. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt kezdődik az, hogy mit kell tenni a számítógép védelmében, és hogy a vírusok átjutása nem elsősorban a vírusirtó hibája...

UAC-t nem kikapcsolni kell, hanem maxra húzni.

2011. szept. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen a Win7!

Az Xp is jó, de a 7-nek van egy nagy előnye:

Magába foglalja az összes Windows-t, így ha egy program nem kompatibilis a 7-el (a Gib30 erre jó példa :P ), akkor át lehet állítani, hogy futtassa Win Xp-szerint, és megcsinálja!

Ez eddig a legjobb.

A kérdés csak az h a géped bírja-e.

2011. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Win7
2011. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is áttértem a win7-re, szerintem jobb! élvezetesebb "játszani" rajta, ha gyors a géped akkor meg kötelező felraknod :)
2011. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!