Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy érdemes frissíteni a...

Hogy érdemes frissíteni a windowst pendrájvról vagy windows updaten keresztül?

Figyelt kérdés
Még nincs felrakva a 21H2 aztán gondoltam felraknám csak olvastam már olyat,hogy az updaten keresztül lehetnek gondok.

2022. febr. 21. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Sehogy. A vindóz frissítései többet ártanak, mint használnak. Minimum lassabb lesz tőlük a rendszer, de gyakran okoznak bugokat, és akár tönkre is tehetik a rendszert úgy, hogy csak a formázás-újratelepítés a megoldás. Eközben az ezer biztonsági rés közül kijavítanak egyet - elvileg.
2022. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha újrahúzod nulláról az jobb, de időigényesebb is.
2022. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én mindig windows update-en frissítek és soha semmi baj nincs vele.
2022. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én többször rákérdeztem itt, update x-szer több év óta, vagy újra húzás a friss verzióval most. 1:1 arányban mondták ezt is azt is.


Kicsit bosszúsan kipróbáltam legújabb verzióval komplett újra húzást.

Az én tapasztalatom: komplett újra telepítéssel gyorsabb lett a win10pro. Viszont eltart egy darabig... 😒

2022. febr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én most biztos,hogy nem fogom újra rakni az egészet,mert legalább fél napba telne minden visszaállítása.
2022. febr. 21. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
KB annyi... :(
2022. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!