Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows csere utan mien...

Joco1995 kérdése:

Windows csere utan mien programokat érdemes telepitseg a gépemre?

Figyelt kérdés
Win7 32bites rendszer nemojan erős a gépem de csak filmezni szoktam vele rávan csatlakoztatva a tv-re és hogy menjen szépen néha akad párat

#Windows #programok #Ajánlott programok
2022. febr. 9. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Helyesírás-ellenőrzőt.
2022. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A drivereken kívül azokat a programokat kell telepíteni, amelyeket használod.

Böngészőt (Google Chrome, Firefox, vagy nem tudom, hogy mit használsz), médialejátszót (VLC-t, Media Player Classic Home Cinemát, vagy amit akarsz), egy normális képnézegetőt (Irfan Viev, XN viev), aztán egy valamire való vírusírtót.

2022. febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Beszólni jólesett?

Nemtuttam hogy nyelvtanóra van!

2022. febr. 9. 09:19
 4/11 A kérdező kommentje:

Amugy enyit énis tudok ezek fentvannak én a gép helyes müködését elősegitő programokra gondoltam

Az nvidia geforce 3DVision fentvan esetleg ha lenne még valamien ajánlat előre köszönöm

2022. febr. 9. 09:29
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az baj hogy, nem csak most nem tudtad.

Tudom, hogy az ilyenekben semmi szégyen érzet nincs, hogy a saját anyanyelvüket sem ismerik. De jobb ha tudod, emiatt rengeteg problémád lesz még az életben. Többek közt, egy tudatlan prolinak néznek majd mindenhol, és nem vesznek majd komolyan sehol.

2022. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a gép helyes müködését elősegitő programokra gondoltam"

Az a baj, hogy a támogatás nélküli Windows 7 és a helyes működés önmagában paradoxon egyszerűen azért, mert sok szoftvergyártó levette a kezét a w7-ről teljesen érthető okokból, és jószívvel senki nem fogja azt mondani, hogy a géped maradéktalanul helyesen fog működni vele.

Az igazság az, hogy amire te használod, bőven jó lenne egy Linux (pl Mint+Mate), netezni, filmezni meg zenélni.

2022. febr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nemértem hogy mi összefüggést hoztok itt össze

Most én gyorsan telóról amit legépelek akkor már nemtudok irni?

Semmit se tudtok rólam!

2022. febr. 9. 09:42
 8/11 anonim ***** válasza:
De,pl azt is tudjuk, hogy a fogalmazás kézséged is nulla!
2022. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Anonim kösz szépen.

Csak kiváncsi voltam hogy tudok e még valamit javitani rajta.

2022. febr. 9. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok, aki programokat ajánlott neked:

Nem tudsz javítani rajta sokat, ugyanis a Microsoft 2020 elején megszüntette a Windows 7 támogatását, és ezt követően a szoftvergyártók is szépen lassan elpártoltak tőle.

2022. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!