Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program számítóg...

Dj Bax kérdése:

Létezik olyan program számítógépre ami a betöltött zenét lekottázza?

Figyelt kérdés
Szintire vennék billentyűmatricát és a program jó lenne ha zenei ABC t is odaírná a lekottázott zenéhez és ez alapján könnyebben el tudnám játszani a zenéket. Tesómtól kaptam szintit mert ő vett újat és nem nagyon értek hozzá pár dolgot el tudok pötyögni de így jobb lenne többmindent meg tudnék tanulni
2022. febr. 27. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Keress rá: kotkotta
2022. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt így konkrétan nem találtam esetleg valami linket kaphatnék, de az is jó ha midit tud kottázni úgyis a refrén dallamot akarnám eljátszani
2022. febr. 27. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ilyen programot találsz e ingyenes kivitelben? Elég bonyolult lehet egy zene feldolgozása, mikor több hangszer játszik egyszerre és esetleg még az ének hang is közte van.

Ha komolyabban akarsz foglalkozni zenével, akkor el kell kezdened kottát tanulni . Én annak idején évekig tanultam, mire zene alapján is e tudtam kottázni. Szerintem kotta tanító programot keress első körben, amit menet közben a szintivel is el tudsz gyakorolni.

2022. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én csak annyira akarok vele foglalkozni kb amire képesnek érzem magam hogy jó zenéknek refrén dallam részeket jól eljátszani folyamatosan
2022. márc. 4. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!