Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Onedrive-nál tapasztalt már...

Onedrive-nál tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy értesítőt, hogy megtelt a Onedrive fiókom, és fel fogják függeszteni. Ez teljesen érthető, viszont! Alig van ott tárolt képem és kb 5-6 db dokumentumom. Ennek ellenére azt írja, hogy majdnem 20GB foglalt és töröljek onnan... de ennyi fájl nem lehet majdnem 20GB... Tapasztalt már ilyet valaki? És az automatikus szinkronizálás sincs bekapcsolva, tavaly volt az utolsó biztonsági mentés, mert nem szoktam használni a felületet

2022. ápr. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azért megnézném, hogy mi mennyit foglal ott. Lehet, hogy felkerült olyasmi is, amiről megfeledkeztél.
2022. ápr. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem fogja kitalálni hogy megtelt. Nézd meg online mi van rajta.
2022. ápr. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak olyat nem tapasztaltam még OneDrive-nál, hogy normálisan működött volna.
2022. ápr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kuka üres?
2022. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. Megnéztem még egyszer, sajnos tényleg nincs semmi plusz, amiről megfeledkeztem volna. És igen, a kuka is üres :( A 3/4-nek pedig igaza van.. valami gond mindig van a rendszerrel...
2022. ápr. 4. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!