Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacBook Air M1 tapasztalatok?

MacBook Air M1 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mennyire jön be,mik a preferált programok különféle alkalmazásokra,meddig lesz támogatva,stb.


Meg csak úgy a tapasztalatok a használata során.



2022. febr. 13. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kis gép. Nagyon csendes, nagyon gyors, sokáig bírja akkuval. Támogatva biztos lesz még vagy 8 évig...

Appok? Hát minden is.... irodai alkalmazások, messenger, ehatsapp, tömörítő, VLC, stb.

2022. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Davinci resolveoozni szoktunk az m1es 16gigas pron, amikor úton vagyunk. Teljesen fasza, nyilván az otthoni workstationt nem üti, de abszolút jó.
2022. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodom rajta. Ha most megnézed az azonos árban levő Windowsos gépeket… Siralmas.


Szerintem ha nem játékra kell hanem csak mindennapi böngészésre, arra tökéletes.


Bár abban is van valami, hogy arra meg minek egy közel 400.000 forintos gép.. szóval nem egyszerű.

2022. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát ja... Az ár...


Böngészni egy 100e Ft-os Linux-os gép is jó.


Igazából azok tapasztalata érdekelne,akik már kidobták rá a pénzt és használják napi szinten.


És hogy mennyire lehet "időálló" az M1-es széria?

2022. febr. 15. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, nagyon jó. Ha teheted, 16GB ram legyen benne, 512 GB tárhellyel. Tudom, 610 ezer forint (jelenleg ennyi az ára) sok pénz, de sok-sok évig hű társad lesz! :) Hét-nyolc évre biztos számolhatsz vele.
2022. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!