Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyikre érdemesebb?

Melyikre érdemesebb?

Figyelt kérdés

Installing this graphics driver from Intel may remove customizations from your computer manufacturer (OEM).(Mi eza OEM?)


A gép ezt ajánlja hogy cseréljem le, de a szöveget nem igazán értem. Érdemes lenne lecserélnem a jelenlegi driveremet erre (Intel HD Graphics 620, nem tudom ha va ennél jobb driver amit letudok tölteni). vagy inkább maradjak a réginél?



2022. ápr. 14. 23:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Installing this graphics driver from Intel may remove customizations from your computer manufacturer (OEM).


Úgy értem hogy most van a INTEL 620, és a gép ezt a (OEM) vagy milyen drivert kéri hogy cseréljem le, de nem tudom hogy érdemesebb lenne e..a játék jobban futna mint a mostani driveremen amin van?

2022. ápr. 14. 23:39
 2/7 anonim ***** válasza:

Original Equipment Manufacturer. Annyit ír, hogy ha feltelepíted az újabb drivert akkor az törli/felülírja a régit.


Azért írnak bele ilyet, hogy ha esetleg megnyekken tőle a munkára használt gépeden az OS és a rendszergazda csak egy hét múlva ér rá akkor ne a driver legyen a hunyó hanem a user. Nyugodtan telepítsd.

2022. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, szóval nyugodtan visszatölthetem a mostanit ha ez a új nem tetszik. Köszi szépen a választ!
2022. ápr. 14. 23:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Az újabb driver 99,9%-ban jobb mint a régi :)
2022. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Intel® Graphics – Windows* DCH Drivers


Ezt a drivert ajánlotta, mivel ez a legújabb, mindig érdemes legújabbat letölteni?

2022. ápr. 15. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:
felmész az intel honlapjára és leszeded a legfrissebbet.
2022. ápr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés:D Köszi szépen!
2022. ápr. 15. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!