Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kititkosítani a...

Djspaky2 kérdése:

Hogyan lehet kititkosítani a gépjárműadóm elektronikus levelét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítsetek! Van ügyfélkapum 10 éve, de 9 éve nem használom. Gépjárműadómat szépen fizettem ezidáig, idén nem hozott a postás csekket.2 napja azzal szopok hogy a 10 évvel ezelőtti e-mailemet (freemail), életre keltsem, ez sikerült. Ügyfélkapumat is újraéelesztettem, megvan a februári NAV-os üzenet a gépjárműadómról, leltöltöm, ez is sikerült. De nem tudom megnyitni mert titkosított, KR fájl. Van az ÁNYK programom (az is elavult), próbálom abban is kititkosítani, már kulcsot is generáltam hozzá, az adószámomat adtam meg jelszónak, mégis sikertelen a kititkosítás. Nem tudom hogyan tovább...

2022. ápr. 16. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyfélkapura érkezett KR dokumentum megnyitása: [link]
2022. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá ÁNYK..

A befizetéshez sem kell KRisztus, legfeljebb néhány MIatyánk.. :)

2022. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi se változott tavaly óta, csak az hogy nem papírborítékban hozza ki a postás, hanem ügyfélkapu/tárhely részbe tették be pdf formátumban.

KR file nem kell a pdf letöltéséhez elolvasásához..


Az hogy nem kaptál nyomtatott csekket.. Na bumm. Van bianco csekk kitöltheted befizetheted, vagy legegyszerőbb átutalni pontos időpontban pontos összeggel feltüntetve az adószámot.

2022. ápr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!