Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos alkalmazásokat,...

Androidos alkalmazásokat, valahogy át lehet convertálni iOs eszközre?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás, ami sajnos iPhone felhasználók számára már nem elérhető, viszont utána néztem Androidos készülékekre beszerezhető. 1 alkalmazásért nem fogok másik telefont is beszerezni, viszont az lenne a kérdésem, hogy valamilyen módon nem-e lehetne letölteni, beszerezni mégis?

#mobiltelefon #Android #Alkalmazás APK #Download letöltés konvertálás beszerzés #Play Áruház App Store Play Store
2022. ápr. 21. 18:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés : Közben próbálkozom, egyébként nem haladtam sajnos előre... dee van egy iFunbox nevű alkalmazás (PCre!!) amit ha letöltesz, és össze csatlakoztatod a pc készülékeddel a mobilod mondjuk egy USB-vel, akkor ott tudsz dolgokat csinálni. Például pc-ről átkonvertálni képeket, videókat, (vagy a telefonodról a pcdre)... Illetve, ha letöltesz egy zenét a pc-dre, (YouTuberól konvertálsz zenét), akkor iFunboxon keresztül a telefonodra is letudod tölteni. (Tehát ingyen csengőhang, bármilyen YouTubeon fent szereplő zenéből) Azért ez elég hasznos! :D


Próbáltam szintén PC-re letölteni a Bluestackot, ami gyakorlatilag egy Andorid készülék szerű alkalmazás. Ne haragudjatok, nem tudom jobban kifejezni magam! Tehát ott belépsz a Google fiókodban, és megjelenik egy Play áruház, oda tudsz telepíteni bármit ami Play áruházon belül van!..) innen is próbáltam iFunboxon keresztül konvertálgatni de sajnos semmit sem lehet Bluestackról...

2022. ápr. 21. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen nem lehet. Teljesen más rendszer, teljesen más architektúra, nem kompatibilisek.
2022. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire számítottam csak tettem 1 kísérletet hátha.... de köszönöm szépen!
2022. ápr. 24. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!