Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a qbittorrentv4...

Vopaleczky ferenc kérdése:

Mi a különbség a qbittorrentv4.3.5 és a utorrent2.2.1- között?

Figyelt kérdés

#különbség #q bittorent v4.3.5 #uttorrent 2.2.1
2022. máj. 7. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

10+ év technológiai fejlettség, mivel a 2.2.1 körülbelül 2011-2012 körül jelent meg, a másik kliens pedig csak pár hetes. A Windows XP is remek rendszer volt a maga idejében, mégsem használjuk már, mert elavult és biztonsági kockázatot jelentenek a be nem foltozott hibái. Ugyanez igaz a két programra is.


Nem mellékesen a két program felülete és használata közötti különbség elenyésző, így az nem lehet visszatartó indok, hogy egy ismeretlen programot meg kell tanulni kezelni.

2022. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy miért érdekel a különbség? A q bittorrentet használom, lassan egy éve, és 11 hónapja 29 torrent van elakadva. Még ötletet sem kaptam, hogyan indítsam újra. Viszont többen ajánlották az u torrentet használatra. Ez az oka, érdeklődésemnek.
2022. máj. 8. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszalépés lenne a régi uTorrent használata, és nem biztos hogy megoldja a problémát. Meg kell nézni hogy vannak-e seederek egyáltalán, mert az elakadás arra utal, hogy nincs kitől tölteni.
2022. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

Én is mindenhol ezt olvasom.

Úgyhogy feltraktam a bittorentet az utorrent helyett, aztán amikor kikapcsoltam a gépet este még elvolt negyed órácskát amíg eljutott odáig hogy kikapcsolt. Úgyhogy ment vissza az utorrent.

Annál csak az a lényeg, hogy van egy "helper" exe benne ami tulajdonképpen egy - hát, nem tudom mi, talán bányászprogram lehet.

Ettől el kell venni a jogot mindenkitől hogy se felül ne írhassa (ha letörlöd visszarakja) se el ne tudja indítani. Úgy jól működik :)

2022. máj. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!