Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Antivirus program kinyírta a...

Antivirus program kinyírta a gépem, menthető, vagy itt már csak a teljes újratelepítés segít?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja eldöntöttem, hogy kipróbálom a Bitdefendert és a Kasperskyt, és majd megveszem amelyik jobban bejön. Ma telepítettem fel a Kasperskyt, és amint megvolt már talált is egy vírust. Gondoltam a Bitdefender átengedett valamit. Azt írta trójai, én meg rányomtam hogy törlés és újraindítás. Mielőtt a gépem újraindult, egy pillanatra feljött egy ablak, és azt írta, hogy valami program nem kompatibilis a windowsal, és újratelepítésre szorul. A többit mem volt időm elolvasni. Azóta nem tudom használni a gépem, mert a windows bejelentkezési képernyőig eljut (ahol a PIN-t kéri) de nem reagál semmire, próbaltam újra csatlakoztatni egeret, nem segített. Tud valaki segíteni, vagy itt már nincs mit tenni?

2022. máj. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Billentyűzet sem működik mikor a PIN-t be lehetne írni?


hülye kérdés de....mikor bekapcsolod a gépet eljut a bejelentkezésig és nyomsz egy Entert nem dobja be a kis ablakot ahová a PIN-t beírhatod?


Ja és a billentyűzeten a [NUM-Lock] működik azaz ki/be kapcsolod világít a led?

2022. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, már az entert se veszi be. A num lock gomb szintén nem működik, csak a lámpa ég. De ez csak a windows bebootolása után van, a biosban minden normálisan megy.
2022. máj. 9. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan töltötted le azt a Kasprsky-t. Mert ha valamelyik szutyok torrent oldalról, akkor nagyon jó eséllyel ő maga telepített neked valami jó kis vírust. Nem hinném, hogy gyári oldalról letöltött ezt csinálná. A biosban azért működik, mert akkor még nem töltődött be a kártevő.

Telepítsd újra a windowst.

2022. máj. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!