Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepitésnél...

Windows 10 telepitésnél fennálló Wifi probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy új Asus X415E laptopot és felraktam rá a windowsot semmi gond nélkül és a telepitő végénél amikor kéri hogy csatlakozzak egy internet hálozatra akkor ott semmi nem jelenik egy Wifim sem amire lehetne csaklakozni..a laptopba peddig nincsen ETHERNET PORT igy nemtudok rá dugni internet kábelt.

Net nélkül is feltudtam rakni a windowsot valami korlátozott modba vagy mi és miután felrakta nemvolt net a laptopon sehogy nemtudtam megcsinálni letöltöttem a gyártó oldalárol a drivert és ugysem változott semmi volt már másnak is ilyen?



2022. máj. 30. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"feltudtam rakni a windowsot valami korlátozott modba"

Itt lehet valami gubanc. Asus Vivobook-ra vittem fel

a 10 Pro-t és nem tapasztaltam ilyesmit. 2x telepítettem

egyszer sem viselkedett így.Azóta lefrissített 11-re.

2022. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha olyat vettél, amelyik be volt állítva a laptop, hogy Nyilvános hálózat, ezt át kell állitani Magánhálózatra. A tűzfal beállítása ez tulajdonképpen. Ezek után megnézed a router alján azt a számsort, amit beírsz az Interneteléréshez és csatlakozol. Ekkortól működni fog a wifi.
2022. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen laptop az, amin nincs ethernet csatlakozó?! Ennek kell lenni a routeren és a gépen is. A laptopot alaposan megnézted? Lehet, hogy nem elől vagy oldalt, hanem hátul van? Bár az ilyen ultrakönnyű 14-es laptopoktól minden kitelik. (Egyébként ez is kicsi, ez is könnyű, de van ethernet csatlakozója és wifire is fel tud csatlakozni, de ez egy Lenovo Thinkpad).
2022. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon úgy tűnik ezen tényleg nincs, megnéztem minden adatát, képeket a kérdező gépével kapcsolatban, és nincs. Se leírásban se a képeken sehol.


ASUS-ék megint álmodtak egy hülyeséget.


Viszont rém egyszerű kérdés, ha nem látszanak a környező WI-FI hálózatok sem, akkor egyáltalán bekapcsoltad a WI-FI-t?


Ahogy nézem a USER manualt Még annak sincs külön kapcsolója sem billentyű kombinációja. Szóval csak a Windows alól lehet be kapcsolni.


Viszont a másik fontos dolog, hogy Win10-ben van Repülő mód ha az be van kapcsolva akkor kilövi a WI-FI-t.

2022. máj. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-mad nem minden laptopra tesznek már ethetnetet, a vékonyság érdekében elhagyják. Ha vkinek nagyon kell úgy vannak vele, hogy átalakítót majd használ.
2022. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt vannak a driverei, próbáld ki a Lan-osat

[link]

2022. máj. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
LAN nincs köztük.
2022. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor ezt az ASUS ultrakönnyű csodát csak mobil wifivel lehet használni? 4. Neked van igazad, alkottak valami hülyeséget, de szigorúan a vékonyság érdekében(?). Nem volt a dobozában valami leírás, hogyan kell bekapcsolni a wifit? Kellett valaminek lennie, legalábbis normális cégek így szokták.
2022. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Leírom még egyszer. Nem kell bekapcsolni a wifit.

Jól fel kell telepíteni egy normális windows-t és

automatikusan megjelenik a wifi ikon.

Jelszót beírod és megy. Valamint lehet kapni átalakítót

is amivel lan kábelt is bele lehet dugni.

2022. máj. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2022. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!