Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Installer probléma,...

Windows Installer probléma, hogyan javítsam ki a hibát?

Figyelt kérdés

Itt van az /L*V naplófájl, amit a telepítő generált:

[link]


Itt pedig, a RadminVPN Driver telepítési naplófájl:

[link]


Ez a probléma, Network Driverek telepítésénél jelentkezik, vagyis, az Antivirus Driverek, minden más feltelepül probléma nélkül.


A részletek a telepítésről:

Próbáltam, az összes felhasználói fiókból telepíteni, Rendszergazda, Nt_Authority\System, + még Trustedinstaller-ből is, a probléma továbbra is jelen van.


Megpróbáltam újraregisztrálni a dll fájlokat, amik az Msi-Installer-hez tartoznak, és magát, az Msiexec-t is. De nem segített.


A jogosultságokat, a telepítési mappára, átállítottam, minden felhasználóra, öröklődnek a jogok, de ez sem oldotta meg a problémát.


Eltávolítottam a rendszerleíróban maradó dolgokat, amit a program hagyott maga után, úgyszintén, ez sem oldotta meg a problémát.


A Process Monitor, Buffer Overflow, és Buffer Too Small eredmény-t jelez, a HKCR\CLSID rengeteg alkulcsára, beleértve azt a kulcsot is, ami az Msi.dll regisztrációját tartalmazza, amikor jogokat adtam a kulcshoz, már nem jelezte a Process Monitor, de még nem próbáltam a többihez hozzáadni a jogokat.


(Virtuális számítógépen feltelepülnek ezek a programok, használhatom e azt, mint összehasonlítás?) Ugyanez a rendszer van rajta, változásoktól függetlenül.


Ha valaki tudna segíteni igazán hálás volnék, ha a rendszerleíró-ban kell jogokat adni, esetleg volna egy program, ami minden egyes kulcshoz adna jogokat, egyenként, nagy segítség volna.

(Ne aggódjon senki a rendszerleíróm állapotáért, van belőle mentés, és van amivel visszaállíthatom)



#probléma #telepítés #WindowsInstaller
2022. jún. 6. 16:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Áh igen, mint mindig, elfelejtem a végén leírni a lényeget, elnézést :D Nem szeretném újratelepíteni, semmiképpen se, másrészt, Windows 7-em van.
2022. jún. 6. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ez mindjárt más. Windows7...
2022. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2-es, úgy viszont. Nem mondod? :D Tudom, hogy Windows 7-ről vagyok :D
2022. jún. 7. 05:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem értek, nem tudom, miért nem működik a Windows Installer, de érdekes, hogy az Antivirus Driverek nem megy. Vírusod lenne? De akkor valami zsarolóvírus lehet, az bizony tud effélét. De ez csak tipp, nem tudom.
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, azt kétlem, hogy vírusom lenne, a vírusirtó jól működik. Másrészt, le van korlátozva, hogy mi indulhat el. Viszont, köszönöm a segítséget, de azthiszem rájöttem a problémára.


Próbálgattam a helyzetet, a registry-be, az összes kulcsnak kézileg, adtam hozzáférési jogot, mindenkinek, utána feltelepült a driver, de újraindítás kell neki, viszont, miután újraindítottam, a Windows Managment Instrumentation szolgáltatás, felmondta, a szolgálatot, tehát visszaállítotam a registry-t a régibe, viszont, a következő megoldás az lesz, hogy csak is a Trustedinstaller-nek, és a System-nek adok jogokat + -ba tehát a régi jogosultságok megmaradnak, és ha igazam van, a System felhasználóból tudni fogok telepíteni mindenféle probléma nélkül. Ment a zöld :)

2022. jún. 7. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!