Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San andreas vibráló...

GTA San andreas vibráló játékelemek,hiányos textúrák a távolban. Mitől van?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől, eddig nem jelentkezett csak a napokban, hogy egyszer csak nézem távcsővel a kocsikat és hiányosan tölti be a textúrákat (Hiányzik a fél motorháztető,ajtó stb.. mintha bugos lenne az egész, távólban vibráló házak (amikor mozgok úgy vibrálnak vele a csíkok a házakon ilyenek).

Újra letöltöttem mert az újratelepítés nem sikerült, utána sem volt jó, és az a durva,hogy letöltöttem más verziót 1.01-mert én a simával toltam 1.00, és azzal is ugyanezt csinálja. Teljesen idegörlő... Már kezdem elhinni hogy ha új gépet veszek csak akkor lesz jó xD A Többi jatek megy rendesen konfig: I5-2400 3,10ghz, 8 GB ram, amd radeon r9 280 3 gb oc,fsp k pro gamer hyper 700w táp. Van ötletetek?


2022. jún. 12. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hmm, nálam régen a Far Cry 1-nél volt ilyen probléma, amikor a videó kártyának kezdett lejárni az élettartama. Neked milyen régi az a kártya?
2022. jún. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Használtan vettem azóta be is döglött egyszer. de a többi jateknál meg nem csinálja. Még egyéb észrevétel mait most vettem észre mert közben próbálok rájönni, hogy pl az utak felett elhelyezett táblára írt betűk is úgy jelennek meg félig meddig,hogy mozgatom a képet,és úgy srégen jeleníti meg,a kép mozgásától függően :D Elég fura.
2022. jún. 12. 09:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Rendben, hát próbáljuk meg úgy nézni a helyzetet, hogy nem a videókártya okozza a problémát. Vagyis, még ha az is okozza, néhány dolgot ki kell próbálni előtte. A DirectX-et újratelepíteni, ha azzal működik a GTA San Andreas, + egy másik videó kártya driver verziót kipróbálni.


A Srégen-t úgy érted, mintha rosszul lenne vonalazódva? Nos hát, azt nemtudom mi okozza.


Viszont, hogy érted, hogy "Azóta be is döglött egyszer?" Miben nyílvánult meg ez az ítélet a videókártya felett? :D

2022. jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Abban hogy ventik forogtak,de nem adott képet,elküldtem magánszemélyhez azt mondta valszinu tuláramot kaphatott,visszakaptam,vettek uj tápot,végül sikerült vga-t is megjavítani 90%-át az alkatrészeknek elvileg ki kellett cserélni,olyan helyen repedtek el a cuccok ahol 12 voltnak kellett volna futnia... Különben a gép kikapcsolt állapotban így is nagyon halkan zümmőgő hangot ad ki, (új tápegységgel) az alaplappal lehet gond amúgy Asrock hm dgs 61,lehet azt is tönkre vágta a régi táp nem tudom... Egyik nap megint volt,hogy nem adott képet resetelni lehetett csak, azt szétkaptam összeraktam megint jó lett :D különben jatek közben elég stabil szal nem fagy ki,nem áll be a rendszer, MSi afterburnal mértem minden jó és rendeltetésszerű adatokat mutat minden hardvernél, gpu-z-vel is néztem 12 voltnál többet nem ad... na de visszatérve a srégent úgy értem hogy igen nem egyenesen vonalazódik ki az írás,és az a maradék betű amit megjelenít az is csak úgy vonalazódik tovább úgymond (rajzolódik ki,jelenik meg) hogy mozgatom a képet lassan. Wtf? Gta 4-et tolom ott néztem előbb semmi ilyesmi...Direct x 12 van. Amd catalyst driver van fennt mert a dying lightot csak ezzel tudtam tolni anno. Az új drivert meg ha visszarakom nincsen hang... Amúgy ez a gép egy akkora nagy hulladék most fel is cseszett xD Különben meg most nézem,hogy meg se nyitja a catalystot és nem is találja bér a vezérlőpultban ott van. te jó ég mi van itt xd
2022. jún. 12. 10:40
 5/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam amit leírtál, viszont, ez rengeteg problémára utalhat, hogy mi köze a hang-nak a videókártya driverhez, azt nemtudom. Ahogy, abban se vagyok biztos, hogy a kártya most fizikai hiba miatt teszi azt amit.


Van egy hosszabb megoldás, telepíts fel egy másik operációs rendszer-t, vagy használj bootolható pendrive-ot, és nézd meg egy másik rendszeren a kártyát.


Az egyszerűbb megoldás, vidd el a kártyát, egy ismerősödhöz, vagy másik gépbe, de ezzel óvatosan, mert lehet, a kártyát veszélyes használni is, ehhez nem nagyon értek. Viszont így lehetne leszűkíteni a problémákat, hogy mi okozza ezt.

2022. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durva gyerekek. Újraraktam az egész gépet A-Z-ig, és UGYANAZ!!! Nem baszik ki velem mert veszek másik gépet,de akkor is menni fog ez a hulladék :D
2022. jún. 12. 14:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért Monolis köszönöm a válaszodat, és hogy foglalkoztál a kérdésemmel,ha valahogy sikerül megoldani,vagy másnak is jelentkezik hasonló problem majd írok ha megoldódott,bár nem most fogok új gépet venni :DDDD
2022. jún. 12. 14:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Van egy pótvga-m megpróbálom azzal majd :D
2022. jún. 12. 14:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg feltenni a steam memory fixet, a gépeddel szerintem minden rendben van.
2022. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit, na de kérdező :D Azért még lehet valamit lehet menteni rajta. Szóval, a hőmérséklet. Mekkora számokat mutat egy program, ami mutatja ezt?
2022. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!