Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen levelező programot...

Syeka kérdése:

Milyen levelező programot fogad el a google? márc31 től

Figyelt kérdés

#Win10 Levelező program
2022. jún. 14. 05:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tunderbirtöt például.
2022. jún. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PC-n Thunderbird, telón Bluemail.
2022. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:

Bármilyet.

Be kell kapcsolni a másodlagos azonosítást.

Ez után az alkalmazás jelszavaknál létre kell hozni adott célra (jelen esetben levelezés) egy egyszeri jelszót.

Ezt írod be jelszóként az alkalmazásba (vagy eszközbe is akár, pl. nyomtató) és működni fog.

2022. jún. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
Milyen platformon? PC-n a W10 beépített Postája tökéletes, Android alatt ott van pl. A K9 mail...
2022. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A #3 által írt megoldás mások szerint is működik.


Egyéb esetben olyan kliens kell, ami tud OAUTH2-t, a #2 által említet Thunderbird pl. ilyen.


A #4 által írt K9 mail sajnos egyelőre nem tudja az OAUTH2-t, de az alkalmazásszintű jelszavak beállítása után ez is használható.


Nálam fetchmailből kellett az alfa verzió, ill. eximbe kellett módosítani a konfiguráción - de ez nem desktop eset.

2022. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Shaddark ***** válasza:

Én központi Cannon IRC nyomtatókat állítottam így be a napokban. Nemrég jött ki a változtatás, miszerint megszűnik a google-nál a "nem biztonságos eszközök engedélyezése" opció, ezért tudtam fejből :)

Ám úgy tudom (mondjuk régen volt így, lehet már nem is igaz) ez az opció vonatkozik a konkurencia termékeire is, így az MS amúgy teljesen biztonságos kliens szoftvereire is.

2022. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm rémesen sokára de sikerült beállítani.
2022. júl. 1. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!