Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excelből Word tablázatba...

Excelből Word tablázatba importálni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nagyon nagy excel tábla nagyon sok adattal (17mb) és ebbol néhány dolgot át szeretnék tenni Word táblázatba. Hogy tudnám azt, hogy az Excelben a kijelöltek közül minden egy sorban lévő (de másik oszlopban lévő) ugyan abban a táblában legyen? Ha egyáltalán lehetséges ez😅


Tehát egy például mintha egy táblázatban minden sorban lennének az emberek adatai (elso oszlop: név; második oszlop: szul.idő; harmadik oszlop: anyja neve és így tovább) és ezt szeretném Word tablázatba tenni hogy kinyomtassam matricává, és egy matricán csak egy ember adatai legyenek.

Remélem érthetően leírtam😅

Előre köszönöm a hozzáértő válaszokat.



2022. jún. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez matrica nyomtató szoftvert/alkalmazást használtunk régen, a matricagyártó cégek honlapjáról le lehetett tölteni és az excelből nyomtatta a beállított adatokat. Word nélkül.
2022. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, létezik is ilyen a matrica gyártójábak van is, csak az a baj, hogy a cégnél a gépek korlátozva vannak es nem lehet rájuk letölteni.
2022. jún. 16. 16:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőtt amin ki vagyok akadva, hogy az office 365 van a gépeken, és nem ott vannak a menük benne (akár Word akár Excel)mint mondjuuk az Office 19-ben
2022. jún. 16. 16:55
 4/6 Argloss ***** válasza:
A levelezés résszel meg tudod oldani. A címzetteknél hozzá tudod adni az excel fájlodat, a mezőkkel meg a szükséges adatokat.
2022. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és azt meg lehet valahogy a levelezésbe, mert azt megcsináltam egy teszt fájlal, hogy egy oldalra több "cíkzettet" tegyen ne csak egyet?
2022. jún. 16. 19:54
 6/6 Argloss ***** válasza:
Igen. A szabályok segítségével meg tudod oldani.
2022. jún. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!