Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha készítettem egy PC játékot,...

Vida Sándor kérdése:

Ha készítettem egy PC játékot, amit ingyenesen le lehet tölteni, hogyan terjesszem az interneten az elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Ez egy fps játék, ami Magyar nyelven van elkészítve.

Egy videó róla itt. https://www.youtube.com/watch?v=3bq62XWaKGo



#PC játék #ingyenes pc játék
2022. jún. 23. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezt inkább sehol.
2022. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyon komoly cucc, még most is emésztem az élményt.

Ugye lesz belőle Linuxos változat?

2022. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező ne haragudj meg, de ez az a ketegória ami olyan rossz, hogy már jó.

Még viccből is megérné ezzel játszani.


De az itch.io az egyik legjobb, viszont magyar nyelvű, szóval azt tüntesd fel.

2022. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezzel inkább az a gond, hogy mennyit írt belőle a kérdező?

1%?

A játékmotorból 0%, a textúrákból 0%, a modellekből úgyszintén, stb. stb.

Ez egy játékszerkesztővel készült játék - és akkor még semmit nem beszéltünk arról, hogy mi van benne, tehát milyen a játék.

Ja, és pl. mekkora? Hány GB? Milyen erőmű gép kell hozzá?

Ezzel együtt azért írjál nyugodtan, kérdező - hátha lesz majd valami jobb is később.

Készítsz elsőnek egy saját honlapot, tedd fel oda ezt is. Már csak a mulatság kedvéért meg fogjuk nézni páran.

2022. jún. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy játékszerkesztővel készített játék, amibe nekem kell mindent egyesével beilleszteni, elrendezni.A terep kialakítása is az én feladatom. Ez egy lövöldözős játékra koncentrálódott szerkesztő, ezért rengeteget kellett scriptelni, hogy egyéb feladatokra is lehessen használni. Ahol saját textúra és játék motor van, nem egy ember dolgozik munka, ügyelet és három gyerek mellett, hanem egy egész stáb, és bizony láttam ennél sokkal gázabb dolgokat a steamen mégcsak nem is ingyen. Van honlap, www.jackdaniels9.webnode.hu amin most fáradozom, abban már vannak makehumannal készült mixamoval animált karakterek. Folyamatosan igyekszem fejlődni, képezni magamat, és igen, vannak benne hibák, de így is majd egy évig készítettem. Természetesen akinek ez nem tetszik, nem használja, de vannak pozitív visszajelzések azért. És nagy bánatom, hogy nem lehet linuxon használni, pedig nagyon sokat szenvedtem, hogy hátha el tudom indítani.
2022. jún. 24. 05:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mások is mondták, itch.io. Ja, és mindenképp kipróbálom!
2022. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, feltettem az itch.io-ra de tartok tőle, mivel ezt a játékot elsősorban Magyarul tudók tudják használni, mivel a megszerzett információkkal lehet tovább lépni, kevesen fognak ráhangolódni ott. Még az ötös anonímnek mondanám, ez egy megvásárolt játék szerkesztő, ezen az alapon a festő művész vagy szobrász is gagyi, mert nem ő gyártotta az ecsetet, a festéket, a vásznat, az állványt, a követ a vésőt stb. Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.
2022. jún. 26. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

"a festő művész vagy szobrász is"

Majd, ha lesz olyan festék, amelyik magától fest.

Te egy ilyen program nélkül mire lennél képes?

Úgy kb. semmire?

Akkor ne mondj ilyen butaságokat.

Az egész, működő programból a te részed 1% alatt van, egy festőnek meg a nagy része az ő ötlete.

2022. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!