Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb, Win7 alternatíva?

Monorail kérdése:

Legjobb, Win7 alternatíva?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 22:09
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
24%
A helyes link: [link]
2022. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%
#18 A win10-ben van több ezer biztonsági rés, amiből egy frissítés jó esetben egyet befoltoz. Emellett a frissítések lassítják a gépet, új bugokat okoznak, rosszabb esetben tönkre is teszik a rendszert. Ezért kell letiltani a windows update-et.
2022. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én hosszú évek óta így járok el, és soha nem volt szerencsém zsarolóvírushoz. Igaz, hogy én használok vírusirtót (a defendert nem nevezném annak).
2022. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%
Márpedig a Windows Update-t be kell kapcsolni, csak ez biztosítja a védelmet.
2022. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
#24 A Micro$oft álláspontja szerint igen, de aki egy kicsit is ért az informatikához, az tudja, hogy ez nem igaz.
2022. jún. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
74%

"#24 A Micro$oft álláspontja szerint igen, de aki egy kicsit is ért az informatikához, az tudja, hogy ez nem igaz."


Kiváncsivá tettél, milyen végzettséged is van? Szerintem abszolút semmi közöd sincs az informatikához, semmilyen oldalról, még csak érintőlegesen sem.

2022. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem jött be, mérnök informatikus BSc végzettségem van. Nem mintha számítana valamit, használható dolgokat egyetemen nem tanítanak. Szoftverfejlesztőként dolgozom.
2022. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
71%

Én is szoftverfejlesztőként dolgozom, mondjuk valószínűleg nem akkora kókányként, mint te :D


Életemben nem hallottam ilyen hozzáállásról se üzemeltetői, se fejlesztői oldalról. "Lol kijött egy hiba javítása, de inkább ne rakjuk fel." Bár mondjuk őszintén szólva nem hiszem el, hogy te elvégeztél bármilyen bsc-t, szóval csitu innentől légyszi, mert magadat égeted :D

2022. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Aki buta, de okosnak hiszi magát, ráadásul még hülyének is nézi a nála okosabbat, az a legrosszabb ;)
2022. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
74%

"Aki buta, de okosnak hiszi magát, ráadásul még hülyének is nézi a nála okosabbat, az a legrosszabb ;)"


Ezzel aztán jól megindokoltad azt, hogy miért kell egy elavult, sebezhető, rossz verziót használni évekig. Gratula, te nagyon okos ;)

2022. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!