Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tiktok nem is vizsgálja...

A tiktok nem is vizsgálja felül a bejelentett videókat csak fél óra múlva visszadobja hogy nincs baj?

Figyelt kérdés
Ma pl. jelentettem egy videót ahol rajzolva ugyan, de egy ember volt feldarabolva. Belső szervek, minden. Fél óra múlva jött a visszajelzés hogy semmi baj a videóval. Mint szinte mindig. Ez miért van?
2022. júl. 3. 15:13
1 2
 1/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%
es mi ab vele? Mely globalis torvenybe utkozik?
2022. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert nincs vele baj, csak túlparázod.
2022. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De beteg ez a világ komolyan. Random indokolatlan feldarabolt emberekkel nincs probléma, hát baszki vagy én vagyok nem normális, vagy rajtam kívül mindenki más.
2022. júl. 3. 20:03
 4/17 anonim ***** válasza:

Mert mi a baj egy ""rajzolt"" feldarabolt emberrel?

A probléma épp az, hogy az ilyen teljesen természetes dolgoktól, mint az emberi test, sokan azonnal beparáznak, mint ha az valami baromiveszélyes nem is tudom micsoda lenne.

2022. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi normális azon hogy egy nő feldarabolja a fogva tartott "pasiját"?
2022. júl. 3. 22:06
 6/17 anonim ***** válasza:

1. Amíg ez rajzolva, vagy animálva történik, akkor normális.


2. Ha ez élőben, vagy erősen élethű CGI használatával történik, akkor nem normális.


A leginkább nem normális pedig az, aki nem tud különbséget tenni, valamint különböző mércével megítélni a két dolgot.

2022. júl. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne normális? Ugyan olyan beteg dolog, beteg fantázia, annyi hogy rajzolt. Magyarázd már el, miért normális olyan dolgokat nézni vagy rajzolni ahol egymást szeretetből kibelezik, feldarabolják az emberek majd egy bábot csinálnak egymásból? Vagy mi? Ilyenek max a darkweben voltak, nem? Most meg a tiktokon meg szanaszét vannak az interneten, és nem sértenek semmilyen szabályt. Komolyan egyre betegebb ez a világ, vagy mindig is az volt, már őszintén nem tudom.
2022. júl. 4. 00:28
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam ezt így részletezni hogy mi volt benne, mert szörnyű, csak azért írtam le, hogy egyértelmű legyen az hogy nem annyiról van szó, hogy egy karakter meghal és vérzik.
2022. júl. 4. 00:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Ezt gore-nak hívják, közelében nincs a darkwebnek, rajtad kívül a többségnek teljesen hétköznapi tartalom, max nem szereti/nézi. Rengeteg horrorfilm amúgy kb csak erre épít, lásd pl a Fűrész másról se szól, és az biza nem tegnapi darab.
2022. júl. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha buzditanak hangal/szovegallairassal erre amit leirsz amit eljatszanak/elkepzelnek(es bemutatjak valamilyen modon)


ket kulon dolog

gyilkossagra meg barmilyen buncselekmenyre nem buzdithatsz

bemutatni viszont be lehet oket

vagyis meghozza szuksegesek


emberek ertekrendje tisztul es tagul ezzel, te tisztaban vagy vele hogy ilyenek vannak es rossz dolgok

de sokan nincsenek, igy a valosagban ellene fel tudnak lepni


te ezt nem tudod szetvalasztani a valosagot, eppen mostot

a tortenelemtol, kepzelettol


ez egy betegseg, vagyis veled van a baj, de nem gond ha nincsen vagyad arra hogy kield oket (eddigiek alapjan ugytunik nincs)

ellenben ha tudatalatt megis csak van es onmagadelott is tagadod,

akkor ezzel a kerdessel onmagadbol indultal ki, azert taszit mert titkolni szeretned ezeket (mert igazabol vonz)


ha szigorubb torvenyeket szeretnel kozul kerulhetsz politikahoz es teszel ellene


ellenben mint irtam, a bunok eltakarasa eltitkolasa nem hat fejlesztoen a tarsadalomra, sot bomlasztoan

2022. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!