Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elloptak a laptopom!!! bejelen...

Elloptak a laptopom!!! bejelentettem a rendorsegen. Szerintetek meglesz?

Figyelt kérdés
hogy lehet megtalalni? Nem ertem. Az egy laptop, nem egy auto aminek rendszama van. Szerintetek remenykedhetek?
2021. febr. 13. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon reménykedj! Nincs erre kapacitása a rendőségnek.
2021. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szomoruan hallom, mert rajta vannak a kepeim, az egesz eletem kb.

Fizetnek is erte,csak valahi legelabb azt adja vissza.

2021. febr. 13. 14:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg apróhirdetés (marketplace, jófogás) oldalakon felugorhat, de mivel teljesen használható az eszköz, simán megtarthatja aki találta/lopta (kivéve, ha neki csak a pénz kell, és továbbpasszolja egy orgazdának).


Az pedig még mindig nem tudatosul az emberekben - csak amikor már túl késő és megtörtént a baj -, hogy ha fontos, pótolhatatlan dolgaid vannak, azt ne egy eszközön és egy példányban tárold, hanem legyen több biztonsági mentésed róla. Nem csak azért ha ellopják, hanem bármikor váratlanul tönkremehet az eszközöd, és ha nincs másik forrás ahonnan helyreállítható az adatod, akkor ugrott minden. De ezt az ilyen jellegű kérdések számából ítélve az emberek ~90%-a ignorálja, és utólag pánikol, mikor már nem tud mit tenni.

2021. febr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kikoltoztunk kulfoldre es osszeraktam midnent egy gepre.

Nem egy uj geprol van szo, nem hiszem,hogy sok penzert el lehet adni.

egy i3-as Acer.

2021. febr. 13. 15:15
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 mit jelent hogy nem egy uj? ujonan draga volt?

acer i3 semmit se mond enbyibol meg


hol loptak el? Magadnak kell megprobalni utana jarni

egyaltalan rendorseg tud minden infot?

2021. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sok laptopba be van epitve megtalalhatosagi hardver es szoftver amugy

igy online allapotban megtalalhato lehet


mondjuk tokmindegy ha neked az adatok fontosak azok valoszinu mar most radirozva lettek, igy mindegy meglesz e vagy sem,

megeshet viszaallitani se lehet mar, mert ha olyan nagybiznisu tolvaj cegrol rol van szo akkor eleve gyalulnak mindent rajta, elsokorben a megtalalhatosagi dolgokat is...

2021. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

elmondtam a tipust. de mar garancia sincs ra, nem tudom,hogy a szamla hol van. Regen vettem.

Acer E1-571. szurke. Enyhe karcok a tetejen.

2021. febr. 13. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:

"Kikoltoztunk kulfoldre"...


Így legalább teljesen 'tisztán' a múlt emlékei nélkül kezdhetsz új életbe... :(

2021. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fsms ***** válasza:

Biztosan nem lesz meg, sajnos. Akkor lehet a szerencséd, ha lebukik valamivel és mellékesen még nem adott túl rajta, és véletlenül megtalálja a rendőrség házkutatásnál valahol.

A hirdetés jó ötlet, de óvatosan, nehogy átvágjanak. Ne fizess előre, ha találta van ne menj egyedül etc...

2021. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kamera? Honnan lopták el?
2021. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!